2737
2734

سلام دختر کوچولوی گلم عسلم دوباره عفونت گرفت حدود دوماه پیش عفونت ادراری گرفت ک با یه انتی بیوتیک خوب شد ولی متاسفانه امروز تزمابش دادم باز مثبت شد از وقتی شنیدم کارم گریه س 

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پوشکش نکنید از پارچه نخی که داروخانه داره استفاده کنید...تا می تونید بهش مایعات بدید تا میکروبها دفع بشه از راه ادرار....شرت نخی پاش کنید...موقع شستشو از جلو.به عقب بشورید ش...میکروبهای مدفوع باعث عفونت ادراری میتونه باشه....الان یه هندوانه براش بگیرید....مواد تند و شیرین بهش ندید ...پونه هم مفیده اگه به سنش بخوره...نگران نباشید راه دفع میکروب خوردن مایعاته...انشالله دو روزه خوب میشه💖

به خاطر پوشکش هستش دیر به دیر عوض نکن یه مدت وقت های خواب پوشکشو باز کن وقتی میشوری حتما خشکش کن مشکل از خودته ببین چه جوری میشوری روشتو عوض کن

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم

عزیزم مطمئنی درست تست گرفتی؟؟

دختر منم اینجوری بود هر ماه باید تست میداد بعد فهمیدیم درست نمونه گیری نمی کردیم. حتما ببرش حموم بعدش یورین بگ نصب کن. تا میبری آز هم بزار تو یخچال نمونه شو یا سریع ببر آزمایشگاه

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
2706