2737
2734
عنوان

درسی که از رژیم پسرزایی گرفتم😅😂

34055 بازدید | 80 پست

حدود سه ماهه رژیم پسرزایی گرفتم و خوردن گرمیجاتو چنبرابر کردم؛شاید باورتون نشه حالت کرختی ،افسردگی و... داشتم ازبین رفته

قبلش به اصرار دوستم طب سنتی رفتم گفته بود طبعم سرد و تره و گرمی بیشتر گرمی بخورم 

فکر کردم چرتو پرته؛الان فهمیدم نه واقعا مهمه

جدی چه خوب لاغرم شدی اخه میگن گرمیجات لاغر میکنه

چیا خوردی؟ 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم درسته...منم سرد و تر بود طبعم یه مدت رعایت  غذایی کردم واااقعا بهتر شدم...

حالا میشه بگین شما چه چیزایی میخورین و رژیمتون به چه سورته؟

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛
2738
نه عزیزم درسته...منم سرد و تر بود طبعم یه مدت رعایت  غذایی کردم واااقعا بهتر شدم... حالا می ...

ببخشید اشتباه تایپی شد....صورت😁😁

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

دقیقا 

من برا زندادشم ک میخواست ی کم لاغر شه گفته بودم دارچین و عسل و زنجبیل بخوره ک همشون گرمی ان ،بهم گفت اینایی ک گفتی رو میخورم اشتهام زیاد شده ولی درعوضش کرختی وبی حالیم و دل دردام خوب شد😄

مصرف زیاد کلسیم و منیزیم و اسیدی بودن واژن نی نی رو دخمل میکنه

سدیم و پتاسیم و قلیایی بودن واژن و شوهر عرق کاسنی مصرف کنه و دقیقا شب تخمک گذاری نزدیکی انجام بشه نی نی پسر میشه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
خودمم همین حسو دارم😅😅

من طبعم گرمه و گرمیجات زیاد میخوردم همه می گفتن بچم پسره چون اصولا همه اطرافیانمونم پسر دارن. ولی من دختر دار شدم شکر خدا

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 

عزیزم دقیقا چرت و پرت ...من ۸ماه تو اقدام بودم و ۳ماه قبلش تو رژیم ...اونم رژیم سفت و سخت ...ولی نتیجه عکس گرفتم ...فقط از خدا بخواه

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
مصرف زیاد کلسیم و منیزیم و اسیدی بودن واژن نی نی رو دخمل میکنه سدیم و پتاسیم و قلیایی بودن واژن و ش ...

مال من نشد

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه
2706