2410
2553
عنوان

خرید سیسمونی با قیمت مناسب

85 بازدید | 10 پست

سلام دوستان در مورد خرید سیسمونی بین قم و تهران نمی‌دونم کجا برم قم میشناسم اما تهران نه.. در مورد سیسمونی آقا بزرگ یه چیزایی شنیدم میشه راهنماییم کنید؟قیمت مناسب خیلی مهمه برام خارجی بودن جنس برام اهمیتی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین قم جای مشخصی نداره واسه سیسمونی

خیلی مغازه هاش پراکنده هست

اگه تهران میخوای بیایی

یا برو عبدل آباد

یا برو انبار آقا بزرگ

اگه بازار بزرگ رو بلدی اونجا هم خوبه واسه سیسمونی 

ولی انبار اقا بزرگ 

تازگی دوستم رفته خیلی چیزای خوب با قیمت مناسب خریده

خیلی چیزای مارک و عالی نیس البته 

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2720
برو آقا بزرگ هم کیفیتش خوبه هم قیمت.  من سیسمونی خودم و خواهرم و از اونجا گرفتیم برای بچه دومم ...

خیلی تعریف شنیدم اما از طرفی بعضیا هم گفتن خوب نیست... بنظر شما از هر نظر خوبه؟؟تنوع؟ قیمت؟کیفیت؟بعد چجوری مکانیه؟؟همه چی دارن اونجا؟؟

ببین قم جای مشخصی نداره واسه سیسمونی خیلی مغازه هاش پراکنده هست اگه تهران میخوای بیایی یا برو عبد ...

مارک بودن برام اهمیتی ندارد همین که جنسش خوب باشه کافیه... عبدل آباد چجوری جاییه؟؟ بازاره؟؟

انبار اقا بزرگ یه سوله خیلی بزرگه که همه چی داره 

میگم‌دوست من رفته بود

مثلا لباساش درجه یک یک نبود معمولی بود

البته بیرون از تهرانه

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
مارک بودن برام اهمیتی ندارد همین که جنسش خوب باشه کافیه... عبدل آباد چجوری جاییه؟؟ بازاره؟؟

عبدل آباد یه خیابونه

که توش همه جور مغازه های هست

البته بازار شکوفه بهش میگن ولی تو تهران به عبدل اباد معروفه 

یه خیابونش فقط سیسمونیه

من خودمم‌میخوام‌برم‌اونجا 

اونجا جنس خوب هست معمولی هم هست ولی مارک نیس 

تو خیابون دیگه اش هم لباس بچه مانتو فروشی پارچه فروشی پرده فروشی و ... کلا همه چی داره 

2714
قیمتش چجوریه؟؟ نسبت به جاهای دیگه؟فرقی داره؟

کلا اونجا قیمتاش مناسبه 

خیلی تعریف شنیدم اما از طرفی بعضیا هم گفتن خوب نیست... بنظر شما از هر نظر خوبه؟؟تنوع؟ قیمت؟کیفیت؟بعد ...

همه چی داره. لباس تکه ای مارک نی نی سان داره که به نسبت قیمتش کیفیتش خوبه .بهداشتی هم همه چی داره. اگه اهل مارک نیستی برو حتما یه سر.

یه سوله بزرگ.  با ویز برو همینطوری یکم سخت میشه پیداش کنی

شهدا شرمنده ایم 😢