2733
2734
عنوان

راهنمایی+خرید سیسمونی دوقلو

941 بازدید | 86 پست

سلام عشقا من دوقلو باردارم و ماه ششم هستم میخوام برای بچه ها سیسمونی تهیه کنم یکی دخترونه یکی پسرونه .لطفا هرکی تهیه کرده قیمتاشو بگه .من یزد هستم هرکی جایی رو میشناسه ک قیمتاش مناسبه بهم بگه .هم برای سیسمونی هم خرید لباس و اسباب بازی.

منتظر ثمره های عشقمونیم  

ای جاااانم عززززیزم 😍😍😍😘🤗 انشاالله صحیح و سالم به دنیا بیان ... متولد ۷۶ هستی ؟؟؟

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای جاااانم عززززیزم 😍😍😍😘🤗 انشاالله صحیح و سالم به دنیا بیان ... متولد ۷۶ هستی ؟؟؟

مرسی گلم.اره متولد ۷۶هستم  شاید بگین زوده واسه بچه دار شدن ولی من خیلی علاقه دارم ب بچه ک خداجونم دوتا داد بهم .قربونش برم

منتظر ثمره های عشقمونیم  
2738
وااااااااااااااااااااااااااااااي بسلامتي ايشالا سالم و صالح و خوش قدم باشن من عااااااااااااااااشق ...

ممنونم عزیزم.انشالله خداقسمتت کنه .

منتظر ثمره های عشقمونیم  
مرسی گلم.اره متولد ۷۶هستم  شاید بگین زوده واسه بچه دار شدن ولی من خیلی علاقه دارم ب بچه ک خداجو ...

منم ۷۶ هستم عزیزم ... هم سنیم با هم 😍😍😍😘 نه بابا چرا زود باشه .. کار خدا دیگه ... من ۳ ساله ازدواج کردم بچه ندارم ... هر کسی خودش تصمیم میگیره عزززیزم ... انشاالله موفق باشی و بچه های گلت سالم به دنیا بیان 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2706