2726
عنوان

یعنی گُمش میکنن

125 بازدید | 5 پست

سلام من ذخیره مامایی قبول شدم یه شهر دور ۱۲ ساعتی با شهر خودمون فاصله داشت باید حضوری میرفتم و فرم پر میکردم رفتم اونجا فرمو پر کردم ازم اصل مدرک پیش دانشگاهیو گرفتن گفتن اصل باید باشه خلاصه الان جوابا اومد و من قبول نشدم 

الان میخوایم اسباب کشی کنیم داداشم میره کربلا ینی هیچ جوره نمیتونم برم دنبال مدرکم داداشم میگه دو هفته دیگه من میرم دنبالش استرس دارم میشه بگین گمش میکنن یا نه دارن؟

نه بابا‌....نگران نباش....بالاخره تو پروندت نگه داشتن حتما....ایشالله که گمش نمیکنن

عزیزم ببخشید میپرسم ها....الان رشته دیگه چی قبول شدین؟؟؟ تو مامایی ذخیره چندم بودین؟؟؟ 

من هستم و هستم و هستم ...تا که بگردد دوران....تا که رسد مژده خوش کامی ایام..  .یه صلوات واسه حاجت دلم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان تصمیم گرفتم بمونم برای سال بعد  ذخیره ۲۱

مرسی عزیزم جواب دادی...ایشالله سال بعد یه رشته بهتر و و مورو علاقت قبول میشی.....

ولی ذخیره ات خوب بوده ها...حتما بخوتی قبول میشی سال بعد...

مدرکتم نگران نباش...تو پروندت هست نگه میدارن

من هستم و هستم و هستم ...تا که بگردد دوران....تا که رسد مژده خوش کامی ایام..  .یه صلوات واسه حاجت دلم  
2728
مرسی عزیزم جواب دادی...ایشالله سال بعد یه رشته بهتر و و مورو علاقت قبول میشی..... ولی ذخیره ات خوب ...

خیلی استرس دارم میترسم گمش کنن بعد سال بعد قبول بشم این مدرکم نباشه هیچی میشه دیگه

خیلی میترسم