2733
2734

من سوپ سیرابی خوردم سه روز که خوردم دیگه کاملا خوب شدم....زنجبیل تازه هم توی آب جوش میریختم به اضافه نبات چند ساعتی خوب بودم....دمیترون و قرص و دارو اثری برام نداشت تازه یبوست شدید هم میگرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوف من 9 ماه ویارداشتم 10 کیلو کم کردم چ دوران سختی بود خداصبرش بده

قرص پرگ ایز بگو بخره از داروخونه.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2731

من فقط سرم میزدم یه ساعتی بهتر بودم و از بیحالی سرگبجه و افت فشار نجاتم میداد 

در غیر اینصورت هیچی روم اثر نداست حتی زیر سرمم ببخشین بالا میوردم 

همش جان تو دستشویی بود و پخش زمبن میشد 😣😣

خیلییییی خیلیییی وحشتناک بووود 😖😖

خدا طاقتش بده 

من حالاشم ک ماه ۹ هستم 

بازم هفته ای ۳ الی ۴ دفعه ببخشین بالا میاارم 

یعنی الان خیلیییی خیلیییی خوب شدماا 

اونموقعهاا روزی ۱۰ الی ۱۵ بار بود تا اخر ما ۵ بارداریم شدید همرام بود 

2738

عزیزدلم من اوایل بارداری حالم یکم بدبودهمسایم گفت سیرابی بگیرصبح باآبلیموبخورمنم اینکاروکردم واقعامعجزه میکنه.چندوقت بگیره بخوره خیلی عالیه.درضمن آدامس بایودنت بگیره صبحاوقتی حالش بهم میخوره یه دونه بجوه بعدنفس عمیق بکشه خیلی خوبه

آدمهابرای هم سنگ تمام میگذارند!نه آنجاکه کنارشان هستی،نه؛آنجاکه زیرخروارهاخاک خوابیدی سنگِ /تمام/رامیگذارندومیروند........!!!!

عزیزم باید تحمل کنه راهی جز تحمل نداره بالاخره یا ۳ماهگی یا ۵ ماهگی ویارش از سرش میفته البته اینم بگماااا ی مقاله خونده بودم این ویارا نشانه بارداریه سالمه به جاریت بگو خوشحال باشه  

زیادی روی آدماحساب بازنکن ی روزی باامضای خودت حسابتوخالی میکنن!💙

هیچی

منم سر اولی جون ب سر شدمممممممم

دیگه دل همه برام میسوخت

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

خانمای باردار شما اوایل بارداریتون ترشح و پادرد داشتید

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

من ویارم به حدی بد بود که یک ماه بستری شدم از استفراغ زیاد افتادم ای سی یو تا الانم که ماه هفتمم بازم ادامه داره ولی شده روزی چهاربار از روزی بیست بار بهتره ولی سختمه بازم هیچ چیزی به م کمک نکرد که بهتر بشم خدا کمک کنه این ماه های اخر اسونتر بگذره همین

2706