2737
2734
عنوان

یه کشف درمورد سریال دلدادگان

| مشاهده متن کامل بحث + 2992 بازدید | 103 پست
من ازاولش،مشکوک بودم ب امیر.دیدین ارغوان هرچی ابرازعلاقه میکردبهش این مث گلابی وایمیساد؟

دقیقا😂😂😂😂ولی اگ اطلاعاتی باشه باید بفهمه ک هاتفم زندس

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

تو همون فصل یک، امیر زنگ زد به یکی که « این دختره داره جدی جدی عاشقم میشه و …» از همون موقع معلوم بود با نقشه اومده

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیافه افسانه دیدنی تره وقتی بفهمه امیر پسر خودشه😈

دقیقا 

مطمئنم به موقعش يه فلش بک هم به این موضوع میزنن و نشون میدن، چون از سوختن سهیل هیچی نگفتن

ازين ب بعد نقش سید پررنگترمیشه

احتمالا سید کشف میکنه ک افسانه همون فرزانست.

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  
2728
2738
دقیقا ازهرکی میپرسم همینومیگه    

نقشای اصلی فیلم مالک ومرضیه وفرزانه س مالک عاشق فرزانه بودبعدبخاطرکارای انقلابی گرفتنش فرزانه زن یکی به اسم نادرشد مرصیه وفرزانه دوست بودن بعدازادی مالک شدزن مالک .شوهرفرزانه صدانقلابی وموادفروش بود شبی که میخواستن بگیرنش یه بشکه نفت توخونشون اتیش گرفت همه فک کردم زن وشوهربایه پسربچه مردن ولی نادروزنش فرارکردن وبچه توخونه جامونداونام فک کردن بچشون مرده درادامه نادرمرد فرزانه واسه انتقام این داستان که فک میکرد تقصیرمالکه بچه مالک که دختربودو دزدیدوازایران رفت وجراحی پلاستیککرد الان باهمون دخترمالک برگشته ولی بااسم جعلی تابوسیله دخترمالک  ازمالک وخانوادش انتقام بگیره بقیشوخودت ببین.وامیدم که الان پسرمالکه همون بچه فرزانه س که تواتیش مونده بوداماکسی نمیدونه

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
دقیقا  مطمئنم به موقعش يه فلش بک هم به این موضوع میزنن و نشون میدن، چون از سوختن سهیل هیچی نگف ...

از سیدم خیلی بدم میاد 😂😂😂مث لوبیا ناپزه😐

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
از سیدم خیلی بدم میاد 😂😂😂مث لوبیا ناپزه😐

😂😂😂😂😂😂😂

قیافش خیلی تابلو ک این سنی نیست

همه رو عوض کردن خو سیدم عوض میکردن

شد مث گریم کیمیا 😂

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  
نقشای اصلی فیلم مالک ومرضیه وفرزانه س مالک عاشق فرزانه بودبعدبخاطرکارای انقلابی گرفتنش فرزانه زن یکی ...

عزیزم ممنونم لطف کردی 

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
2706