2733
2734
عنوان

جاری 😖😒

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 48 پست
واهرکسی باشه تحویلش نگیرن ناراحت میشه خوب گناه داره بیچاره!!تو تحویلش بکیر حداقل

زهرا خانمی منو تحویل نمیگیرن که اونو تحویل میگیرن منظورم اینه اون کاری میکنه که منو تحویل نگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همتا جون برعکس گفتی خانوادیه شوهرمینا خیلی بهش محبت کردن و محبت میکنن اینم به رفتارشون عادت کرده نمی ...

کلا من آدمی هستم که برام مهم نیست 

حتی دیدم بعضی ها از تبعیض خواهر و برادر خودشونم  ناراحتن  

من کلا عادت کردم به زندگی خودم هر کس هر کاری دلش بخواد انجام بده 

من خودم شوهرم تک پسره بچه منم تنها نوه ی پسریشونه  بهش اونقدر اهمیت نمی دن که به بچه های خواهر شوهرم  میدن  به درک والا🤣

مگه چقدر زنده ام غصه اونا رو بخورم 

انقدر فرق می زارن از زمین تا آسمان 

چه کارشون کنم بی خیال 

ولی در کل احترام من و دارن  

همین کافیه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
اتفاقا بزار بترکه 😐😂 فک کردی بقیه راجع بهش چی فک میکنن ؟همیشه همه باید جلو اون مواظب رفتارشون باشن ...

اخه اینجوری من ناراحت میشم یه لحظه خودتو بزار جای من فردا پس فردا با بچمم اینجوری رفتار میکنن

2728
2738
اونه

پس شما نميدوني چيا بينشون بوده كه، واسه اونام قيافه ميگيره؟ يني از ترسشون بهش محبت ميكنن.

درباره محبت به بچتم ببين هركار كني نوه پسريه اگه نوه دختري دارن ك اون عزيزتره قطعا اگه ام ندارن، همونقد ك توقع محبت و ارتباط و رفت و آمد داري بايد تحمل دخالت تو تربيت بچتم داشته باشي، داري؟ اكثر عروسا ندارن! پس از الان خودتو آماده كن براي بيخيالي

پس شما نميدوني چيا بينشون بوده كه، واسه اونام قيافه ميگيره؟ يني از ترسشون بهش محبت ميكنن. درباره مح ...

نه واس اونا قیافه نمیگیره اره ازش میترسن باور کن من تاحالا ندیدم تو تربیت جاریم دخالت کنن همیشه باهاش خوبن با منم خوبن ولی وقتی جاریم نیست درمورد بچه هم بگم همشون دختردارن فقط جاریم پسرداره بشنوه واس من پسره مطمعنم حرص میخوره😁

کار خیلی خوبی میکنی کاش واس منم مهم نبود

به سنی می رسی که فقط واست بچه و شوهرت مهمه حالا میبینی 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
نه واس اونا قیافه نمیگیره اره ازش میترسن باور کن من تاحالا ندیدم تو تربیت جاریم دخالت کنن همیشه باها ...

خب مطمئن باش دخالتاشونو كردن، بحثاشونو داشتن اين آرامش بعد از طوفانه.

من خودم عروس اولم جاري ام ندارم فعلا

يكي از بيرون نگاه كنه ميگه اوووه چقد اين خودشو واسه فاميل شوهر ميگيره چقد سرد و سرسنگينه ولي نميدونن چيا پيش اومده ك من اينجوري شدم

2706