2733
2734
عنوان

شوهرم میگه سقط کن

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه میگم بعد از 2 ماه اطرافیان چی میگن

واااا خخخخ مانامزدبودیم همه میگفتن توروخدابچه بیارید مخصوصا مادرشوهرم باورت میشه

اتفاقا خیلیم خوبه که 

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
حرف دل من و زدي چرا بعضي ها فكر ميكنن گناه اسيب زدن به خودشون از اوردن يه طفل معصوم به اين جهنم بيشت ...

منکه کور و کر نیستم.تجربه همه مادرای دو رو بر خودمم شنیدم.همشونم میگن تا وقتی که تو خودت آمادگی ندیدی بچه نیار. ملت فک میکنن دیگه حامله شدم به هر قیمتی باید به دنیا بیادش.بعدم وقتی شوهرش میگه سقط کن ینی از الان نمیخواد همچین مسئولیتی رو به دوش بکشه

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
2731
روزی بچه دست خداست آیه قرآن سوره اسرا : از ترس فقر بچه هاتون رو نکشید....

عزيزم اي كاش يكم تو واقعيت زندگي كنيم ديشب كسي اينجا تاپيك زده بود كه پول شير خشك نوزادشو نداشت واقعا دلم اتيش گرفت 

خدايا شكرت 🙏🏻
به نظرم یه دوره تنظیم خانواده هم باید بگذرونه شوهرش تا روش جلوگیری هم یاد بگیره

😁😁جوونای الان که واقعا باید فول باشن این‌چیزارو.مثل قدیما نیس که

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
25 سالمه شاغلم خداروشکر اوضاع مالی خوبه همسرم بخاطر این میگه که ما تازه میخواستیم خونمون و عوض کنیم

خط دوم تا یوی دو دقیقه بعدش اگه نیافتاده..باردار نیستی.‌معمولا بی بی چک خودش بعد چند دقیقه دو خط نشون میده که کاذبه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
عزيزم اي كاش يكم تو واقعيت زندگي كنيم ديشب كسي اينجا تاپيك زده بود كه پول شير خشك نوزادشو نداشت واقع ...

مگه روزی فقط خوراکی و پوله ؟؟؟؟؟

سلامتی روزی نیست؟ عشق و مهر ومحبت بین زن و شوهر روزی نیست؟

از قرآن واقعی تر چیزی هست؟

2738
روزی بچه دست خداست آیه قرآن سوره اسرا : از ترس فقر بچه هاتون رو نکشید....

خدا مسئول بی فکری ما نیست.با همیت طرز فکرا بچه میارن که بچه هاشون میشه پر از عقده و کمبود.چون هیچوقت به تناسب خواسته هاشون و سن و سالشون نتونستن داشته باشن.

خیابونا پره از بچه های کار.خدا چرا روزیشونو نمیده؟ا

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
خدا مسئول بی فکری ما نیست.با همیت طرز فکرا بچه میارن که بچه هاشون میشه پر از عقده و کمبود.چون هیچوقت ...

بله بله کاملاحق باشماس بانظرموافقم 

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
از روز موعدم تاالان لک دارم تقریبا۶روز دیروز بیبی زدم هاله افتاد  حالا نمیدونم باردارم یانه..

ااا ایشالا ک مثبته برو آز و بیا به منم خبرشو بده

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

اصلا سقط نکن همه شرایطت خوبه ,خونه عوض کردن چکار به بچه داره,کسی که نمیخاد خیلی مراعات میکنه مگه عصر حجره بگی ناخاسته شد!!به شوهرت بگو میخاستی حواستو جمع کنی مگه بچه حرام هست زبونم لال که بخای بندازیش لحظه ای هم به سقط فکر نکن

خدا مسئول بی فکری ما نیست.با همیت طرز فکرا بچه میارن که بچه هاشون میشه پر از عقده و کمبود.چون هیچوقت ...

همون بچه های کار بچه هایی هستن که پدر و مادرشون رهاشون کردن

اگه همه پدر مادرا پای مسئولیت بچه وامیستادن اوضاع اینطور بود؟

در ضمن همون بچه ها هم روزیشون محفوظه

ااا ایشالا ک مثبته برو آز و بیا به منم خبرشو بده

مرسی عزیزم چشم💜

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2706