2737
2734
عنوان

چرا بعضیا شوهرا هیزشونو از جامعه جمع نمیکنن 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الان حموم رفتنتون برا چی بود؟! برا پاک شدن نجاست؟ مگه نجاست نگاه با حموم رفتن پاک میشه؟!

نمیدونم واقعا هیچ راهکار  روحی نداشتم  همیشه اینکارو میکنم ولی میدونم تا حداقل دو هفته حالم خرابه 

سوپور شهر داری باید جمعشون کنه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738
حالا فرضم بر این بذاریم برادرش  بوده باشه چرا باید به  اینکار برادرش بخنده مگه خودش زن نیس ...

حتما الزاما داداشش نبوده یه عده مردها جلو زنشون متاسفانه از این شوخی ها میکنن مثلا زنشونو اذیت میکنن میخندن با هم اونم مثل همین زنه میگه عععععه سیا نکن  بعد قیافشم اینجور میشه زنه 😍😍

اونوقت قیافه من 😐😦

در کل این کارها درست نیست به قول خوودتون شاید یکی مثل شما باشه 

سوای اون اونی که هیزه دزدکی کارشو میکنه زنه هم تو باغش نییست مرده زرنگ تر از این حرفاست حالا مگر زنه که تیز باشه بفهمه ولی بازم کاری از دستش برنمیاد ادم هیزو چهطور میشه درست کرد !

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

يكم قوى باشيد چجورى زندگى ميكنيد پس ديگه نگاه، حموم و گريه و حس ناپاك بودن نداره كه

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…
😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

سیا هرجا هستی خاک تو سرت بیشعور😂

دخترم رو اولین بچم رو در ۳۵ هفته و ۵ روز بدون هیچ دلیلی از دست دادم.دو هفته مونده بود بغلش کنم.چشمام پر اشکه.برای آرامش خودم و شوهرم صلوات میفرستی؟لباساش و اتاقشو وسایلاشو میبینم دق میکنم😢😭

مثلا چیکار کنه اون زن؟این جور زنا چند دستن یا بیچارن و دستشون به هیچ جا بند نیست  فقط حرص میخورنیا معتقدن مرد اشکال نداره یا معتقدن تو عفریته ای و حجابت لابد خوب نبوده بپوشون شراره های آتش رو 😂😂یا که کلا براشون مهم نیست میخوان سر به تن شوهره نباشه 

من اخيرا برميگردم و با صداي بلند اعتراض ميكنم فكر نكنن برامون بي اهميته.يبار يه مردِ بهم متلك انداخت برگشتم بهش گفتم از سنت خجالت نميكشي من جاي بچه اتم.بي صاحب نيست مملكت.همچين سرشو انداخت پايين و گورشو به سرعت گم كرد كه فكر كنم درس عبرتي براش شد

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
2706