2726

امروز پشت چراغ قرمز بودم یه اقایی با زن و بچه کنارش برام چشمک زد بلند گفت جوون چه .....  زنشم شنید فقط با خنده بهش گفت سیااااا 😐 اینکه بماند از ساعت ده تا حالا تو حمومم احساس میکنم بهم تجاوز شده احساس چندشناک و نجاستی دارم 

ممکنه برا یه لحظه  برای اون بعضیا  خنده دار و مسخره بازی باشه ولی  کسایی هستن مثل من  که فوبیای لکه دار شدن روح دارن و تا مدتها حس بدی دارن  نکنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا فرضم بر این بذاریم برادرش  بوده باشه چرا باید به  اینکار برادرش بخنده مگه خودش زن نیس ...

واقعا منم بهم متلک بگن خیلی حال روحیم بد میشه 

خدا نسلشونو منقرض کنه

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

اششششششش.با تو نیستمااا با اونام

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

منم ی بار مهد پسرم بودم جشن بود ی مردی همینجور زل زده بود طفلی زنشم بود والله زنشم خوش برورو بود کاش بی حیا بودم ابروشو جلو زن و بچه اش میبردم بیشرف

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
2706