848
648

امروز پشت چراغ قرمز بودم یه اقایی با زن و بچه کنارش برام چشمک زد بلند گفت جوون چه .....  زنشم شنید فقط با خنده بهش گفت سیااااا 😐 اینکه بماند از ساعت ده تا حالا تو حمومم احساس میکنم بهم تجاوز شده احساس چندشناک و نجاستی دارم 

ممکنه برا یه لحظه  برای اون بعضیا  خنده دار و مسخره بازی باشه ولی  کسایی هستن مثل من  که فوبیای لکه دار شدن روح دارن و تا مدتها حس بدی دارن  نکنین 

با من مخالفی؟ به جهنددددممممم😈 نظرتو واس خودت نگهدار ریپلایم نکن چندشم میشع جوابتو بدم

حالا فرضم بر این بذاریم برادرش  بوده باشه چرا باید به  اینکار برادرش بخنده مگه خودش زن نیست نمیفهمه  واقعا

با من مخالفی؟ به جهنددددممممم😈 نظرتو واس خودت نگهدار ریپلایم نکن چندشم میشع جوابتو بدم

836
حالا فرضم بر این بذاریم برادرش  بوده باشه چرا باید به  اینکار برادرش بخنده مگه خودش زن نیس ...

واقعا منم بهم متلک بگن خیلی حال روحیم بد میشه 

خدا نسلشونو منقرض کنه

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

اششششششش.با تو نیستمااا با اونام

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

چ خانواده بي غيرتي بودن😐

💙ميثاق نازم يكساله شد💙قشنگِ مامان نميدوني وقتي صدام ميكني چ حالي ميشم 💙 وقتايي ك هرجا ميرم با سرعت جت دنبالم مياي😂💙برام بوس ميفرستي💙وقتي غذات تموم ميشه ميگم الهي شكر دستاي توپولوتو ميبري سمت اسمون و از اين كارات كلي ذوق ميكني💙 وقتي ميخوام برم بيرون خودتو ب آب و اتيش ميزني بپري بغلم💙 برام دست دسي ميكني تا برات برقصم💙 قربونت برم ك عاشق عكساي خودتي از ديدنشون سير نميشي💙 وقتي ك از دور با سرعت مياي سمتم خودتو ميندازي بغلم و بوسم ميكني💙 آخ همه ي زندگيم اين شيرين كاريات تا اخر عمر جلو چشممه💙 ❤️منو بابايي عاشقتيم پسرم❤️ 💙
892

منم ی بار مهد پسرم بودم جشن بود ی مردی همینجور زل زده بود طفلی زنشم بود والله زنشم خوش برورو بود کاش بی حیا بودم ابروشو جلو زن و بچه اش میبردم بیشرف

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
903

الان حموم رفتنتون برا چی بود؟!

برا پاک شدن نجاست؟

مگه نجاست نگاه با حموم رفتن پاک میشه؟!

نزدیکی قریب الوقوع ظهور را اینجا بخوانید:                  http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
الان حموم رفتنتون برا چی بود؟! برا پاک شدن نجاست؟ مگه نجاست نگاه با حموم رفتن پاک میشه؟!

نمیدونم واقعا هیچ راهکار  روحی نداشتم  همیشه اینکارو میکنم ولی میدونم تا حداقل دو هفته حالم خرابه 

901