2726

خودتم بری نمیزارن 😁😁چخبره 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شرایط شوهرت چطوره؟

اسپرماش اول یکم ضعیف بود الان خوب شده فقط من خوب نیستم تنبلی دارم تخمدان راستم نمیدونم چرا فعال نیس چپمم این دفه که سومین دورس کلومفین خوردم 16 بود

خدایاشکر🌹
نمیدونم بخدا ب دکترم که بگم میگه نه 

فک نکنم قبول کنه مگ اینکه خدایی نکرده کامل شرایطتون نازایی باشه😐

۵ ماه خیلی زوده خییلی

تازه بعد یکسال باید نگران بشی 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
خودتم بری نمیزارن 😁😁چخبره 

میری میگی پنج ساله اقدامم

از کجا میخوان بفهمن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
میری میگی پنج ساله اقدامم از کجا میخوان بفهمن

خب وقتی هنوز چند ماهه اقدامه  برا چی اون همه خرج اضافی کنه؟؟ 

تا یکسال وقت داره خب

فک نکنم قبول کنه مگ اینکه خدایی نکرده کامل شرایطتون نازایی باشه😐 ۵ ماه خیلی زوده خییلی تازه بعد ی ...

دکترم میگه میشی عجله نکن نمیدونم بازم وایمیستم بیینم دکترم چ میگه ان شا الله خیره و من مامان بشم کارم ب اونجاها نرسه فک میکردم با دارو زودی ج بگیرم اما فعلا که هیچی ب هیچیه

خدایاشکر🌹
خب وقتی هنوز چند ماهه اقدامه  برا چی اون همه خرج اضافی کنه؟؟  تا یکسال وقت داره خب

اون که آره

تا یک سال طبیعیه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706