2703
2553
عنوان

بچه های مذهبی لطفا بیایین.جشن هالووین دعوت شدیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1983 بازدید | 99 پست
پیشنهاد بعضی دوستان خیلی جالبه ایشون میگن مذهبی هستند، بعد پیشنهاد میدن ماسک بزن برو جشن 😐😐😐

نظر شما هم خیلی جالبه 

ماسک بزنه تو مذهبی بودنش خللی ایجاد میشه ؟

وقتی میخوان برن همچین جشنی ( در صورت تمایلشون ) باید بدونن که یک همچین ادابی هم داره

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ادم راحتیم و اصلا مذهبی نیستم 

ولی نظر شخصیم اینه ک کسی ک چادر سرش میکنه و میگه پیرو راه حضرت زهراس  و پایبند به دینو قرانه و میگه من مذهبیم 

باید به تمام ارکان مذهب پایبند باشه 

نه یه جا بگه عیب نداره یه جا بگه گناهه و یه حا بگه حالا یه شب ک هزار شب نمیشه 

😘واسم صلوات بفرستید😘
2720
هالووین ۱۵روز دیگست یعنی بعد اربعین پس از این نظر موردی نداره به نظرم اگر همه بی حجابن و مختلط و شر ...

نه .حجاب دارن.البته به سبک خودشون دیگه.حالا بعضیاشونم نه ندارن.مختلطم که اره مختلطه.

نه خداییش بخاطر ماهم که شده خیلی رعایت میکنن ،وخیلی هم به ما خوش گذشته تا حالا هم به اونا.

عزیزم وقتی اینهمه رعایت میکنند شما چرا ناراحتی ؟

یا کلا نباید با همچین تیپی رفت و امد کنید و یا اگه رفت و امد دارین و اونا هم مراعات میکنند و به اعتقاد شما احترام میزان هیچ مشکلی پیش نمیاد 

مذهبی بودن تارک دنیا شدن نیست 

و یا مثلا اگه رو روسری سرت یک کلاه هم بزاری هیچ خلیلی تو دین و مذهب و اعتقاد شما ایجاد نمیشه 

2714

تيپ پوشيده بزن 

ملافيسنت خوبه موهاش پوشيدس

يا يه فرشته ساده مهربون اما لباست بايد خاص باشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
یعنی بریم؟دوست ندارم تواین جشنها شرکت کنم.برام مفهومی نداره ولی تو رودروایسیی بدی افتادم

دوست داری  بری ها کلک 😂😂😂😂 

خودت باید  تصمیم  کبری  بگیری  که  بری  یا  نه 

اگه  رفتی  خوشبگذره

اگه  نرفتی  هم  غصه  نخور 😊

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

استاتر یک ماسکهایی هست 

کوچیکه 

( با ماسک بچه ها فرق داره ها   )

اون فقط روی چشم میاد 

خیلی ساده هست 

در صورت تمایل اگه رفتی میتونی همچین کاری کنی که هم ساده هست هم اداب مهمونی را رعایت کردی که هم خودت معذب نمیشی هم صاحب جشن

من ادم راحتیم و اصلا مذهبی نیستم  ولی نظر شخصیم اینه ک کسی ک چادر سرش میکنه و میگه پیرو راه حض ...

مگه ميخواد بره لخت شه برقصه ؟ 

منم حجاب دارم و روسري سر مبكنم اما شيكم به روزم رنگي شاد ميپوشم تن نما و چسبون نميپوشم جلو نامحرم اما خيلي رو مدم دين يه رفتار ادمه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

وای وای چ جالب ازینام داریم تو ایران مگه😀😂

من بودم یه ملافه سفید مینداختم رو‌سر خودمو همسرم دوتا سوراخ میذاشتم برا چشامون 

روح میشدیم نامحسوس میرفتیم

خدایا همون گناهامونو ببخش که نمیذاره دعاهامون برآورده بشه
2706