2410
2553
عنوان

بچه های مذهبی لطفا بیایین.جشن هالووین دعوت شدیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1983 بازدید | 99 پست

عزیزم هر جشنی بهانه ای برای دور همی و خوش گذرونی هست 

اگه اونا رعایت میکنند این شرایط و برو 

ولی اگه اهل خیلی چیزا هستند که شما در اون شرایط بهت خیلی سخت میگذره بهتره که نری

هالوین هم یک جشن با لباسهای خاص و مثلا گاهی ترسناک هست و یا لباسهای جالب 

شما میتونی برای خودت ماسک بخری بزنی

سخت نگیر

برو خوش بگذرون 

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیگم شما چیکار کن. ولی من باشم نمیرم. 

چون یه بار سر حرفت وایستی و نری دیگه تا آخر عمر راحتی و بقیه میدونن نمیری. ولی خدا نکنه یه بار بری دیگه همه انتظار دارن پس چطور فلان جا رفت. 

منم که خیلی بدم میاد از جشن‌هایی که توش راحتن. مردا هم هرچقدر معتقد باشن بازم تو این جور چیزا سست عنصر هستن. البته نظر شخصی منه. 

من باشم نميرم  چون اينجور جاها راحت نيستم😑

من معمولا تو اکثر جشنهاشون شرکت میکنم.مشکلیم نداشتم.نمازمم همون جا میخونم.اونا به مااحترام میذارن ماهم به اونا.ولی تا حالا همچین جشنی نرفتم

2720

من باشم نمیرم.

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بستگی داره اونا خودشون در چه حدی باشن .گاهی بعضیا خودشون مذهبین در حدی ،ولی دوست دارن رو‌جشنشون اسم غربی بزارن .مهمونیشم در یه حد معمولیه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2714

هالووین ۱۵روز دیگست یعنی بعد اربعین پس از این نظر موردی نداره

به نظرم اگر همه بی حجابن و مختلط و شرایط طوریه ک مغایر عقایدتون نرید و اینم استثنا داره اگر قوم و خویشن برید ولی دوست خیلی نباید حساس باشی

تم‌ هم داره؟؟؟ اگه قرار نیس مثل جشنهای هالوین خودشون رو یه شکلی در بیارن برو 

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...
عزیزم هر جشنی بهانه ای برای دور همی و خوش گذرونی هست  اگه اونا رعایت میکنند این شرایط و برو&nb ...

نه خداییش بخاطر ماهم که شده خیلی رعایت میکنن ،وخیلی هم به ما خوش گذشته تا حالا هم به اونا.

من باشم نميرم به هيچوجه

دوستيتون رو حفظ كنيد ولي جايي كه ميدونيد كاري ميكنن كه با عقايد شما همخواني نداره نريد به نظرم 

اونا هم قطعا زياد راحت نيستن يه خانم طرز لباس پوشيدنش با بقيه متفاوته

بعد ميخوان بگن شما هم بيا برقص ميري؟؟

ما خودمون اصلا ماهواره نميبينيم نميدونم عقايد شما تا چه حده

خود ديدن رقص زن برا مرد حرام هست اون جا زمينه گناه برا همسرتون هست ديگه(با ديدن رقص و طرز لباس خانما)

درسته الان تو جامعه تقريبا بيحجابي عادي شده و همسرتون ميبينه ولي اون ناخواسته است و اين خواست خودتون ،خيلي متفاوته 

2706