848
44
عنوان

بچه های مذهبی لطفا بیایین.جشن هالووین دعوت شدیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 99 پست

هالووین ۱۵روز دیگست یعنی بعد اربعین پس از این نظر موردی نداره

به نظرم اگر همه بی حجابن و مختلط و شرایط طوریه ک مغایر عقایدتون نرید و اینم استثنا داره اگر قوم و خویشن برید ولی دوست خیلی نباید حساس باشی

پیشنهاد بعضی دوستان خیلی جالبه

ایشون میگن مذهبی هستند، بعد پیشنهاد میدن ماسک بزن برو جشن 😐😐😐

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک‌قصه‌بیش‌نیست‌غم‌عشق‌وین‌عجب . . . کز‌هر‌زبان‌که‌می‌شنوم‌نامکرر‌است

عزیزم هر جشنی بهانه ای برای دور همی و خوش گذرونی هست  اگه اونا رعایت میکنند این شرایط و برو&nb ...

نه خداییش بخاطر ماهم که شده خیلی رعایت میکنن ،وخیلی هم به ما خوش گذشته تا حالا هم به اونا.

من باشم نميرم به هيچوجه

دوستيتون رو حفظ كنيد ولي جايي كه ميدونيد كاري ميكنن كه با عقايد شما همخواني نداره نريد به نظرم 

اونا هم قطعا زياد راحت نيستن يه خانم طرز لباس پوشيدنش با بقيه متفاوته

بعد ميخوان بگن شما هم بيا برقص ميري؟؟

ما خودمون اصلا ماهواره نميبينيم نميدونم عقايد شما تا چه حده

خود ديدن رقص زن برا مرد حرام هست اون جا زمينه گناه برا همسرتون هست ديگه(با ديدن رقص و طرز لباس خانما)

درسته الان تو جامعه تقريبا بيحجابي عادي شده و همسرتون ميبينه ولي اون ناخواسته است و اين خواست خودتون ،خيلي متفاوته 

836
پیشنهاد بعضی دوستان خیلی جالبه ایشون میگن مذهبی هستند، بعد پیشنهاد میدن ماسک بزن برو جشن 😐😐😐

نظر شما هم خیلی جالبه 

ماسک بزنه تو مذهبی بودنش خللی ایجاد میشه ؟

وقتی میخوان برن همچین جشنی ( در صورت تمایلشون ) باید بدونن که یک همچین ادابی هم داره

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

من ادم راحتیم و اصلا مذهبی نیستم 

ولی نظر شخصیم اینه ک کسی ک چادر سرش میکنه و میگه پیرو راه حضرت زهراس  و پایبند به دینو قرانه و میگه من مذهبیم 

باید به تمام ارکان مذهب پایبند باشه 

نه یه جا بگه عیب نداره یه جا بگه گناهه و یه حا بگه حالا یه شب ک هزار شب نمیشه 

نه واقعا  تاریخ عضویت اینجا نشون دهنده شعوره ؟🤔🤔🤔 یا روش گیرین کارت میدن 🙄🙄 🤣🤣😂😂
از بس دوست دارم خو

به هرحال خوشحالم از آشنایی با شما😉عشقتون تا ابد پایدار ❤انشالله همیشه خوشبخت باشی دوست خوبم🙏

همسرم نفس های تو تپش های قلب من است و تپش های قلب تو نفس های من است  تا ابد عشق منی  
هالووین ۱۵روز دیگست یعنی بعد اربعین پس از این نظر موردی نداره به نظرم اگر همه بی حجابن و مختلط و شر ...

نه .حجاب دارن.البته به سبک خودشون دیگه.حالا بعضیاشونم نه ندارن.مختلطم که اره مختلطه.

849
نه خداییش بخاطر ماهم که شده خیلی رعایت میکنن ،وخیلی هم به ما خوش گذشته تا حالا هم به اونا.

عزیزم وقتی اینهمه رعایت میکنند شما چرا ناراحتی ؟

یا کلا نباید با همچین تیپی رفت و امد کنید و یا اگه رفت و امد دارین و اونا هم مراعات میکنند و به اعتقاد شما احترام میزان هیچ مشکلی پیش نمیاد 

مذهبی بودن تارک دنیا شدن نیست 

و یا مثلا اگه رو روسری سرت یک کلاه هم بزاری هیچ خلیلی تو دین و مذهب و اعتقاد شما ایجاد نمیشه 

تيپ پوشيده بزن 

ملافيسنت خوبه موهاش پوشيدس

يا يه فرشته ساده مهربون اما لباست بايد خاص باشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
یعنی بریم؟دوست ندارم تواین جشنها شرکت کنم.برام مفهومی نداره ولی تو رودروایسیی بدی افتادم

دوست داری  بری ها کلک 😂😂😂😂 

خودت باید  تصمیم  کبری  بگیری  که  بری  یا  نه 

اگه  رفتی  خوشبگذره

اگه  نرفتی  هم  غصه  نخور 😊

یاعلی بر دشمنت بیشمار لعنت ،لعنت ،لعنت 👉👉👉
827

استاتر یک ماسکهایی هست 

کوچیکه 

( با ماسک بچه ها فرق داره ها   )

اون فقط روی چشم میاد 

خیلی ساده هست 

در صورت تمایل اگه رفتی میتونی همچین کاری کنی که هم ساده هست هم اداب مهمونی را رعایت کردی که هم خودت معذب نمیشی هم صاحب جشن

من ادم راحتیم و اصلا مذهبی نیستم  ولی نظر شخصیم اینه ک کسی ک چادر سرش میکنه و میگه پیرو راه حض ...

مگه ميخواد بره لخت شه برقصه ؟ 

منم حجاب دارم و روسري سر مبكنم اما شيكم به روزم رنگي شاد ميپوشم تن نما و چسبون نميپوشم جلو نامحرم اما خيلي رو مدم دين يه رفتار ادمه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
به هرحال خوشحالم از آشنایی با شما😉عشقتون تا ابد پایدار ❤انشالله همیشه خوشبخت باشی دوست خوبم🙏

همچنین عزیزکم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَ عَجِلْ الِوَلیْکَ الفَرَج.

وای وای چ جالب ازینام داریم تو ایران مگه😀😂

من بودم یه ملافه سفید مینداختم رو‌سر خودمو همسرم دوتا سوراخ میذاشتم برا چشامون