2726

سلام روزتون بخیربچها من ۲۰سیکلمم و از دیروز بدنم میخاره دستام صورتم و شکمم و نوک سینه سمت چپم و همینطور گهگاهی سینه هام تیرمیکشه علایم دیگه ای ندارم جز اینکه زیردلم گهگاهی دردای پریودی داره و زود تموم میشه..ولی خارش دیوونم کرده هاااا حمومم رفتم والا حالانگید برو حموم

یه‌حموم برو کیسه بکش 😁😁راست میگم سفید ابم بزن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعله من دو تا بارداری دارم هردو خارش داشتم خصوصا بارداری اول

منم دقیقا همین حدودای سیکلم بود اینقدر خودمو میخاروندم کلافه شده بودم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
من سینه هام خارش داشتن و خوابم میومد 

شکل سینه ام عوض میشه نه؟؟ انگار اون قهوای رنگ کشیده میشه ب سمت جلو؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

دیگه خدایی از جرز دیوارم علائم بارداری دارید در میارید  

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
من بیشتر سینه چپمه اون یکی نیست .شمام اینجوری بودید الان خارش تا زیر بغلمم کشیده شده

اوایل کمتر بود الان ک بزرگتر شده بچه خیلییییه

البته طبیعیه

چون پرس و جو کردم

قفسه سینه ام همش دون دون شده و خارش

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  
از همین روزای اول شروع شده چون خوندم تو هفته های بالا بیشتر شایع هست 

اره از یه هفته بعد رابطه شروع‌شد

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
اوایل کمتر بود الان ک بزرگتر شده بچه خیلییییه البته طبیعیه چون پرس و جو کردم قفسه سینه ام همش دون ...

وای اره میگن اگه از اول داشته باشی باهات میمونه منکه دیروز تاحالا کلافه شدم بیشترم بالا تنم میخاره دستام صورتم شکمم و سینههام..اجی یعنی امیدوارم باشم اینماه

2706