2726

http://www.akairan.com/koodak/moraghebat1/201532495544.html?m=1

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
کدوم شهری؟ دعانویسع چطور آدمیه؟ اللن جاریت مشکلی نداره؟ بچش خوبه؟

اره بچش الان ۶ماهشه سالم تپل ..جاریم مشکلی نداره ..این دعا نویس چند نفری رفتن پیشش باردار شدن ..و اینکه اعتقاد باید داشته باشی من وقتی رفتم هیچی نگفتم تمام زندگی منو شوهرم از بچگی تا الان رو گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا کمر و شکم باید قوی باشه عضلات و ماهیچه هاش 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

الان خوندم نوشته بود روغن مالی نکنید تو بارداری باعث سقطه

و قرص کمرم نزنید ب شکم و کمر،باعث سقطه.

قبل بارداری خوبه اینکارا

2728
اره بچش الان ۶ماهشه سالم تپل ..جاریم مشکلی نداره ..این دعا نویس چند نفری رفتن پیشش باردار شدن ..و ای ...

موکل داره.

چون اجنه از گذشته باخبرن و ب اون آدم میگن

و کلا خوب نیستن اینجور دعانویسا. 

بهرحال ان شاالله خیره

الان خوندم نوشته بود روغن مالی نکنید تو بارداری باعث سقطه و قرص کمرم نزنید ب شکم و کمر، سقطه. ق ...

اره نباید بکنید ...من با اینکه پیش دعا نویس رفتم ولی دارو مخورم امپولای شکمم رو میزنم .ان شاءالله خدا بزرگه کمکمون مکنه

کاربرا گفتن 

این کمر بند بارداری رو ببندید خیلی خوبه شکمتون جمع و بالا میمونه 

حتی بعد زایمان خودشو نمندازه البته باید بعد زایمان هم ببندی که سفت بشه 

دیده بودین قدیما زنای حامله کمرشون رو با چادر میبستن اینم مثل همونه

پزشکان می‌گویند: بستن کمربند از شما و کودک متولد نشده‌تان محافظت می‌کند.

به گزارش ایسنا، برخی از زنان باردار در خصوص لزوم بستن کمربند در این دوران، مردد هستند. بسیاری از کارشناسان می‌گویند که زنان باردار کمربند خود را ببندند که این امر کمک می‌کند تا زن و نوزاد متولد نشده او از آسیب احتمالی در صورت وقوع تصادف محافظت شوند.

آکادمی پزشکان خانواده آمریکا برخی نکات را به زنان باردار ارائه داده است:

- همیشه از کمربند ایمنی سه نقطه‌ای استفاده کنید و بند کمربند را زیر شکم خود قرار دهید.

- کیسه‌های هوا را فعال و روشن نکنید اما پشت صندلی خود را تا حدی که برایتان راحت است به سمت عقب حرکت دهید.

- اگر شما دچار تصادف رانندگی شدید، حتی اگر احساس می‌کنید مجروح نشده‌اید سریع نزد پزشک بروید تا مطمئن شوید خطری شما را تهدید نمی‌کند.

- اگر دچار درد معده و خروج مایع از واژن شدید یا رحم شما شروع به انقباض نمود، بدون تاخیر با دکتر خود تماس بگیرید. 

سلام خدمت خانم های گلم 

توجه                  توجه

میخوام بهتون شخصی رو معرفی کنم که بجان بچم قسم که بعد از خدا مدیون این اقا و زحمتاشون هستم ، بعد از ۹ سال پیش هر دکتری رفتم برای معالجه نتونستم باردار بشم شماره این اقا رو که دعا نویس قدیمی هستش و کارش فقط و فقط با قرآن پیدا کردم و تونستم بعد از خدا و اهل بیت به سبب این اقا و کلام خدا باردار بشم و الان بچه دختر دارم ، این اقا هزینه بالا نمیگیره و کارش واقعا درسته به شما خانم ها پیشنهاد میکنم هرکسی مشکل بارداری داره سقط داره یا هر چیزی حتما به سید یاسر ابوطفل 09013135960 زنگ بزنه سه تا کار برام انجام داد کارش عالیه

شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ صبح جواب میده اگرم تلفنش مشغول بود خودش باهاتون تماس میگیره 

غیر از مسئله بارداری برای محبت بین زن و شوهر 

دفع زنا و فساد 

زبون بند قوی 

رزق و روزی و گشایش کار و رفع گرفتاری 

پیدا کردن افراد یا اشیا گمشده 

ابطال سحر 

رسیدن به معشوق و محبوب 

درخواست دختر یا پسر شدن جنین

درمان بیماریهای پوستی

درمان مشکل مردان 

بخت گشایی

دفع موریانه و حیوانات