2733
2734
عنوان

مراکز درمانی ناباروری خوب در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 21 پست
کجاست مطبش عزیزم؟

من  ده سال پیش می  رفتم فوق العاده هست شش ماه طول کشید تنبلی تخمدان داشتم ،یه بار ای یو ای که باردار شدم ولی هشت هفته سقط شد چون قلب نداشت ، ولی سه ماه بعد طبیعی بدون دارو باردار شدم

ادرسش تو اینترنت هست ،سرچ کن 

(خیابان ویلا جنب سفارت سنگال )

همین یادم مپنده انقدر ادرسشو به این و اون دادم 

کم کم دوازده نفر بعد خودم فرستادم اونجا و به لطف خدا همه جواب گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینارو بلدم فقط. دوستان میتونن اضافه کنن..  جای هدرسا رم پر کنن جلوشو رویان   &nbs ...

من ده سال پیش که باردار نمی شدم یه مدت صارم رفتم تنبلی تخمدان داشتم،اصلا و اصلا راضی نبودم ،چون هر دفعه یه دکتر ویزیت می کرد یعنی یه دکتر مشخص نداشتی بعد به بهانه های الکی سونو می کردن و یه هزینه اضافی می کردی 

اصلا خوب نبود منم دکترمو عوض کردم و جای دیگه رفتم و نتیجه گرفتم  الانو نمی دونم چجوریه 

2728

عزیزم انشاله قسمت شما..

خداروشکر مشکلت حاد نیست..انشاله تاپیک بارداریت را بزنی عزیزم...🙏🙏دوست من همسرش مشکل داشت یعنی ارثی خانواده همسرش مشکل داشتن هم شوهرش هم خواهر شوهرش...اول خواهر شوهرش رفت صارم تو سن 49 سالگی باردار شد و یک دختر دنیا اورد تو خانوادشون معجزه بود...بعد هم دوست من با همسرش رفت که خداروشکر نتیجه گرفت...

عزیزم انشاله قسمت شما.. خداروشکر مشکلت حاد نیست..انشاله تاپیک بارداریت را بزنی عزیزم...🙏🙏دوست من ...

یه دنیا ممنون بابت دعای خیرت انشاالله ....

انشاالله شمام نی نی سالم و سلامت به دنیا بیاری