2733
2739
عنوان

خونه مادر همسر هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 101 پست
سلام عزیزم. من جاریت هستم. نمیخوای بیایی بیرون سلام کنی؟؟ بسه انقدر غیبت منو نکن. واه واه

والا اومدم بیرون دماغت تو دیوار بود.بعد ناهارم پاشدی فقط از مادرشوهر خدافظی کردی رفتی.یکم خجالت بکش نی نی کوچولو🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اییییییییش😤😤😵😵

میبینی من هیچ راهی ندارم جز اینکه به عشق خودم رفتار کنم برام مهم نباشه کی چی فک میکنه.الانم اومدیم بیرون یه سلام کردیم فقط و نشستیم پیش هم.کلا روش اونور بود.بعد ناهارم پاشد از مادرشوهر خدافظی کرد یه قر اومد رفت🤣🤣دکترا ازش قطع امید کردن

میبینی من هیچ راهی ندارم جز اینکه به عشق خودم رفتار کنم برام مهم نباشه کی چی فک میکنه.الانم اومدیم ب ...

اوهوم ...خدا بهت صبر بده، بهتر ک رفت شررررش کم

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
2728

تو مهموني وبالاخره دير يا زود ميري حرفاس كه ميمونه پس بزار نام خوش بمونه سلام كن اما صميمي نباش با خوش رفتاري ميتوني ثابت كني كه.بهتر از اوني سياست داشته باش 😎

بهر حال مواظب باش.سلام جاری بی طمع نیس

جالب اینجاست تا حالا هیچی جز یه جعبه شکلات کوچولو واسمون نیاورده

تازگیا شوهرم میگه بیا اینبار یکادو واسه داداشم ببرم که شرمنده شن،ینی ما را ب راهه واسه اینا باید کادو ببریما.خ سخته واسش خرج کردن البته در این موارد

2738
تو مهموني وبالاخره دير يا زود ميري حرفاس كه ميمونه پس بزار نام خوش بمونه سلام كن اما صميمي نباش با خ ...

من دیگه عادی برخورد میکنم.میشه گفت قیافه نمیگیرم مث اون اما باهاش صحبت نمیکنم چون اونم حرف نمیزنه

جالب اینجاست تا حالا هیچی جز یه جعبه شکلات کوچولو واسمون نیاورده تازگیا شوهرم میگه بیا اینبار یکادو ...

شوهر من قبلا خوب بوده باهاشون.الان دیگه مث خودشونیم.متقابله همه چی.دنبال شرمنده کردن کسی ام نخواهم بود

شوهر من قبلا خوب بوده باهاشون.الان دیگه مث خودشونیم.متقابله همه چی.دنبال شرمنده کردن کسی ام نخواهم ب ...

من که واسم فرقی نداره واسه مناسبتا کادو میبرم در حد خودم.شعورشون در همین حده دگ.شوهرمم دلش به همین ی داداش خوشه.همه راهها رو واسه حفظ ارتباط امتحان میکنه

والا اومدم بیرون دماغت تو دیوار بود.بعد ناهارم پاشدی فقط از مادرشوهر خدافظی کردی رفتی.یکم خجالت بکش ...

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷