2733
2734
عنوان

شب عجیب غریب من

222 بازدید | 16 پست

شب دوست داشتم کم زود بخوام چون چند شب قبلش خوب نخوابیدم

خلاصه حموم ویه لیوان شیر وکتاب موردعلاقم ساعت ۱۱ رفتم بخوابم مثل دخترای خوب

تازه چشمام گرم شده بود یهو دختر دوسالم بیدارشد اصلا سابق نداشت ولی خلاصه ....به خواب من 😣😣

گفت باید بریم اتاق بازی خلاصه رفتیم تا ۷ صب بازی

زنی که به خود عطر نزند آینده ای ندارد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اونو باید برمیگردوندین توی تختش نه خودتون بیدار بمونین و  اجازه بدین تا صبح بازی کنه !!!!

پیامی که میگیره اینه که قانون ساعت خواب اصلا جدی نیست و میتونم تا هر وقت بخوام حتی تا صبح بیدار باشم !!

من حتی از نیم ساعت بیدار موندن اضافه به عنوان جایزه برای بچه ام استفاده میکنم!

حال متکلم از کلامش پیداست

خوب اینجوری که بچه خدای نکرده بیمارمیشه رشدنمیکنه بچه بایدحتماشباخواب باشه وگرنه رشدش متوقف میشه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
اونو باید برمیگردوندین توی تختش نه خودتون بیدار بمونین و  اجازه بدین تا صبح بازی کنه !!!! پیام ...

چ مادر قاطع و خوبی

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
اونو باید برمیگردوندین توی تختش نه خودتون بیدار بمونین و  اجازه بدین تا صبح بازی کنه !!!! پیام ...

عزیزم دیشب مهمونی بودیم خیلی بازی کرد تارسیدیم خونه ۸ خوابش برد 

همیشه دخترم ۱۰ میخوابه ۹ صب بیدارمیشه 

برای اولین باربود 

زنی که به خود عطر نزند آینده ای ندارد....
2706