2737
2734
عنوان

اعتماد ب مردی که خیانت کرده...

363 بازدید | 34 پست

واقعا امکان داره ؟من که اصلا اصلا در حد سر سوزن بهش اعتماد ندارم خیلی زندگیه بدیه وقتی فکر میکنی براش کم نذاشتی ولی بهت خیانت میشه هرچه فکر میکنم که برام مهم نباشه خودم و به بیخیالی میزنم ولی حالم ازش بهم میخوره دارم ب خودکشی فکر میکنم بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آدما از این نظر باهم‌متفاوتند و خیانت خط قرمز خیلی هاست اگه فکر میکنی نمیخوای جدا شی و میخوای باهاش ادامه بدی حتما برو مشاوره وگرنه هین حالت تا اخر عمرباهات میمونه

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2738

اون سالم نیس تو میخای خودکشی کنی؟!؟

بنظرم اگه بچه نداری جدا شو ولی اگه بچه داری و یا شرایط طلاق نداری با پول اون به خودت برس و خوش بگذرون لباس و طلا بخر سفر برو با دوستات مهمونی بگیر و خلاصه نذار اعصابت با این فکرا بهم بریزه

وقنی که دختر کوچکی بودم،هیچکس بهم نگفت تو دختر خوشکلی هستی! به نظرم باید به تمام دختران کوچک،حتی اگر زیبا نباشند،گفته شود که تو چقدر زیبا هستی...!مرلین مونرو
آدما از این نظر باهم‌متفاوتند و خیانت خط قرمز خیلی هاست اگه فکر میکنی نمیخوای جدا شی و میخوای باهاش ...

خیلی دوست دارم جداشم ولی بچه رو ازم میگیره ب هر قیمتی شده نمیتونم از دخترم جدا شم تنها دلخوشیم تو دنیا دخترمه

وای من بدونم شوهرم با ی زن دیگ رابطه داشته دستش بهش خورده لخت شده زندگیرو روسرش خراب میکنم

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
خیلی دوست دارم جداشم ولی بچه رو ازم میگیره ب هر قیمتی شده نمیتونم از دخترم جدا شم تنها دلخوشیم تو دن ...

تا هفت سال که حضانتش باشماست اول با یه وکیل صحبت کن شرایطت رو بگو شاید تونستی دخترت رو بگیری 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
وای من بدونم شوهرم با ی زن دیگ رابطه داشته دستش بهش خورده لخت شده زندگیرو روسرش خراب میکنم

بخدا من مث روز برام روشنه که رابطه داره هر کاری پیکنم نمیتونم ازش آتو بگیرم الان میخوام رو گوشیش صبط صدا نصب کنم واسه مدرک

خیلی حالم بده بخدا فقط دلم واسه بچه م میسوزه چ  گناهی داره که همچین پدری داره خدا لعنتش کنه هی ...

خدا ايشالله جوابشو بده

ببين ديه مراعات شوهرتو نكن 

فك كن فقط ي هم خونس خودتم زجر نكن

قطعا شرايط طلاق نداري

سرد باش باهاش ك اذيت نشي فقط با بچت خوش بگذرون و دوستاي جديد پيدا كن هي نمون خونه ك دق كني تو خونه و هي فكر و خيال

چطور مردا برن خيانت كنن و انواع خوش گذروني ما زنا فقط بشور بساب

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2706