2737
2734
عنوان

اربعین رفته ها......

206 بازدید | 19 پست

میگم بچه هایی ک اربعین رفتین 

بیاین از تجربه هاتون بگین 

برا یه خانوم چی لازمه ک برداره 

اولین باره میرم 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۱ .کوله پشتی مناسب 

۲.پاسپورت و ویزا 

۳. لباس و شلوار مناسب ۲ عدد 

۴.لباس زیر و جوراب 

۵.شارژر گوشی 

۶.سه راهی برق 

۷.کفش مناسب

۸.دارو های مصرفی برای ۱۰ روز

۹.کرم ضد آفتاب 

۱۰ .ملافه 

۱۱.لیوان درب دار

۱۲.مهر و تسبیح و دعا 

۱۳.برس 

۱۴.نخ و سوزن 

۱۵ .شامپو و مایع دست شویی کوچک 

۱۶.مسواک و خمیر دندان 

۱۷.دستمال کاغذی

۱۸.ماسک (به دلیل بد بودن هوا)

۱۹.دمپایی

۲۰.دارو های مصرفی برای ۱۰ روز 

۲۱.پلاستیک 

۲۲.پاور بانک

۲۳.کلاه و نقاب

۲۴.قرص ضد تهوع .اکسار استامینوفن

۲۵.کرم جی جهت مرطوب کردن دست و اسپری خوشبو کننده

26-پماد برای تاول پا-پماد برای عرق سوزی-پودر بچه

27-باند کشی 2 عدد

28-یک کپی از کارت ملی -پاسپورت-شناسنامه

لیست در حال کامل شدن هست 

دوستان اگر چیزی به ذهن شما می رسه بگید اضافه کنم 

ارادتمند همه دوستان  از دعا فراموشمان نکنید

این کاربری دست دو نفر است
۱ .کوله پشتی مناسب  ۲.پاسپورت و ویزا  ۳. لباس و شلوار مناسب ۲ عدد  ۴.لباس زیر و جو ...

ممنون❤

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2738

بچه ها تو اون جمعیت خانم ها می تونن برن زیارت از نزدیک ؟ مشکلی پیش نمیاد یعنی؟

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

لیسته عالی بود اما تونستین دمپایی هم بهش اضافه کنید

و حتما حتما....آبلیمو عسل خاکشیر 

ازهرکدوم بردارید منکه خیلی به دردم خورد

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
بچه ها تو اون جمعیت خانم ها می تونن برن زیارت از نزدیک ؟ مشکلی پیش نمیاد یعنی؟

اگه روز اربعین و روز قبلش رومیگی....میتونن ولی سهخته

بهتره یا چندروز فبل اربعین برین یا روز بعدش

ماروز بعد اربعین رفتیم خیلی خلوت و خوب بود چون اونموقع همه دارن برمیگردن

اماامسال ممکنه روزبعدش هم شلوع باشه چون میخوره به شب جمعه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اگه روز اربعین و روز قبلش رومیگی....میتونن ولی سهخته بهتره یا چندروز فبل اربعین برین یا روز بعدش م ...

مرسی 

چون بابام می گه اگه یه خانمی بخواد زیارت کنه باید بره مابین مردا و واسه همون منو نمی بره😂

مرسی  چون بابام می گه اگه یه خانمی بخواد زیارت کنه باید بره مابین مردا و واسه همون منو نمی بره ...

نه اینطور نیست.اماشلوغه اذیت میشید بهتره روز بعدش یادوروز بعدش برید

2706