2733
2734
عنوان

اقدامی های مهر ۹۷ بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها هفته پیش من لرز داشتم رفتم دکتر گفت عفونت ادراری شاید داشته باشی منم رفتم آزمایش دادم گفت خیلی کم عفونت داری داخل ادرار هم خون هست (چون سابقه سنگ کلیه داشتم برای سونو منو فرستاد)سونو گفت خداروشکر همه چی سالمه.حالا دیروز باید پری میشدم نیومده بنظرتون باردارم؟

چکار کنم؟

2731
برا من خییییلی قهوه ای بود اصلا ندیده بودم تا حالا همچین‌خونی الانم لک خییلی صورتیه روشنه

واسه منم همینطوریه...من هرماه همینم لک میبینم بعدش میشم😭 

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

سلام عروس کوچولو

من خداروشکر ازمایشم مثبت شده ولی اصلا هیچ ویار یا تغیری نکردم یعنی هی حس میکنم باردار نیستم الکیه.

دکتر بهتون نگفتن دقیقا کی باید برای سونو قلب جنین بریم؟ تا خیالم راحت بشه

خاله های عزیز میشه برای سلامتی کنجدم یه صلوات بفرستید😔😔⚘⚘
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2183190/هر-روز-همه-یک-صلوات-برای-یکی-از-خانومهایی-که-میخوان-مامان-بشن

دوستانیکه تاپیکهای من بودید....من  شکر خدا مامان شدم ...امیدتون به خدا باشه ...إن شاء الله روزی همتون بچه های خوشگل و سالم و صالح و عاقل
سلام عروس کوچولو من خداروشکر ازمایشم مثبت شده ولی اصلا هیچ ویار یا تغیری نکردم یعنی هی حس میکنم بار ...

عزیزم سونوی تشکیل قلب تقریبا از هفته 7 یا 8 انجام میشه. ولی سونوی تشکیل ساک بارداری از هفته 4 . یعنی زمانی ک بی بی چک یا ازمایش مثبت باشه

۵ روز کیت گذاشتم وقتیکه خط کیت پررنگ شد وفردا شبش اقدام کردیم.(۱۳ و ۱۴ سیکل)

امیدوارم درست عمل کرده باشم.

میریم که داشته باشیم.موعدمم ۱۹ آبان هست.

توکل بخدا که مثبت باشه نتیجه😍

2706