2733
2734
عنوان

بازم خواب تکراری...این دفعه دوم سوم ک خواب میبینم ت خواب قران میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به سعادتت عزیزم من از الان شروع کنم واسه بچه م تاثیری داره؟وسطای ماه ۶ هستم.

اره چرا ک ن خدا پذیراس...

یادت نره ک بسم الله سر هرچیزی بگی مخصوصا خوردن چیزی ....و هر لقمه ک قورت میدی ذکر الواجدو یا الماجدو

اگ اشتباه تایپ نکرده باشم

معنی عامیانش میشه شکر سپاس از خدا بخاطر نعمتش و این غذا مث نور میشه و درنتیجه بچه از تو تغذیه میکنه...چ حامله بودی چ نبودی بگو...ن ک بلند بگی بقیه بگن این دیوونه شده

کم کم عادت میکنی

❤️میشه به نیت دلم واسم یه صلوات بفرستین❤️
2731
اره چرا ک ن خدا پذیراس... یادت نره ک بسم الله سر هرچیزی بگی مخصوصا خوردن چیزی ....و هر لقمه ک قورت ...

ممنون عزیزم بابت راهنماییت

ان شا الله بچه ت بشه مایه افتخار و سربلندیت.

مرد که تو باشی... زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانووووووووم بودن چه کیفی دارد...

عزیزم ممنون میشم ذکر رو دقیق برام بگی

همون الواجدو یا الماجدو رو میگم

مرد که تو باشی... زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانووووووووم بودن چه کیفی دارد...
2738
إن شاء الله ی قران دیگم نیت کردم

عزیزم یه سوال دیگه شرمنده

شما قرآن رو خودت میخونی یا به صوتش گوش میدی؟

عزیزم یه سوال دیگه شرمنده شما قرآن رو خودت میخونی یا به صوتش گوش میدی؟

من وسواس دارم ت خوندن اولا ی بار صوت میخوند من زمزمه میکردم باز دوبار خودم میخوندم کم کم صوت گذاشتم کنار دوبار خودم خوندم الان دیگه توکل بخدا ی بارمیخونم رد میشم .میدونم درست میخونم اما وسواس دارم .ب قول مامانم میگه اینجور خوندن ت هر روز همون قسمت دو سه بار میخونی انگار اخرش دو سه قران تموم کردی

❤️میشه به نیت دلم واسم یه صلوات بفرستین❤️
الهی آمین همچنین😘

فدات،عزیزم یه دنیا سپاس بابت راهنمایی خواهرانت.