2733
2734
عنوان

بیاین بگین باید چیکار کنم؟ پیام دوسدختر سابق شوهرمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4004 بازدید | 142 پست
وای منم دردم همینه.یبار میگه پاشو بریم برات مانتو بخریم.بعد من پیش خودم انقدر شاد میشم، میگم این منو ...

اخ که هربلایی سرمون میاد از این گوشی لعنتیه.من انقدر سر گوشی دعوا کردم و به هر زبونی بلد بودم گفتم که از تل گرام و کلا فضای مجازی داشتن مرد بدم میاد تا اخر تلگ رامشو پاک کرد خدا رو شکر.

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
اولین کاری که میکنی این باشه طرز فکرتو عوض کن این حرفها که عاشقشم و میمیرم براش کشکه خاهشا عمرتو هدر ...

از طرز فکرم حالم بهم میخوره دیگه.شب و روزم شده اون.چندساله یادم نمیاد حتی یک ثانیه بهش فکر نکرده باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ که هربلایی سرمون میاد از این گوشی لعنتیه.من انقدر سر گوشی دعوا کردم و به هر زبونی بلد بودم گفتم ک ...

مال من بعد چندسال دی اکتیو کرد.بعد دیدم که میره اکتیو میکنه چت میکنه و دوباره دی اکتیو میکنه.حرفم میزنم میگه منکه غیرفعالش کردم

2728
وای منم دردم همینه.یبار میگه پاشو بریم برات مانتو بخریم.بعد من پیش خودم انقدر شاد میشم، میگم این منو ...

چند روز پیش بهش میگم چون مردای دور و اطراف من (یعنی بابام و داداشمو دومادمون)هیچکدوم گوشی پیشرفته نداشتن و فضای مجازی براشون مهم نبود من این تصور رو داشتم که هر مردی گوشی لمسی داشته باشه و توی فضای مجازی باشه یعنی سروگوشش میجنبه و داره یه کارای خلاف میکنه تا اینکه با تو اشنا شدم و دیدم مرد میتونه گوشی پیشرفته داشته باشه ولی خلاف نکنه 😜😜😜انقدر اینطوری بهش گفتم و هندونه زیر بغلش گذاشتم تا اخر بخاطر اینکه به من ثابت کنه تلگ رامو براش مهم نیست و هیچ کارخلافی نمیکنه کلا پاک کرد تل گرامو

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
2738
بهش گفتم منم میرم با پسر دیگه دوس میشم تا حالت جا بیاد.میگه من با دختری دوس نشدم که.ولی اگه فک میکنی ...

بگو کلا دیلت اکانت کن که اصلا نداشته باشی و تنونی دوباره نصب کنی 

بابای من خودش خیانت کرد.😢😢😢😢😢 نمیبخشمش.

یه خانومه چند سال پیش گیییییر داده بود به بابای من هی بهش پیام میداد.اصلا ندیده بود بابامو فقط بهش پیام میداد.واسه یه شهر دیگه بود خیلی دور بود از ما.مرداام که همشون سرشون با کونشون بازی میکنه خوشش میومد و جواب میداد.چشمت روز بد نبینه من و مامانمو ابجیم شماره ی دختره رو برداشتیم سه تایی شستیم گذاشتیمش رو تاقچه یه دعوای اساسی ام با بابام کردیم نشستن سرجاشون.خواهر مردا همشون لنگه ی همن.فقط بعضیاشون لو نمیرن بعضیای دیگه سادن و زود خودشونو لو میدن.

عزیزم خیلی ام سعی نکن همه چی رو به روش بیاریا بعضی وقتاام ادم باید خودشو بزنه به نفهمیدن.وگرنه مردا روشون که باز بشه کم کم کاراشونو علنی میکنن بذار قبح کاراشون نریزه و ترس و خجالت اینو داشته باشن که یوقت تو متوجه نشی.

شوهرم چندبار تو دعوا گفت از خدات بود با من ازدواج کنی.

رفت پیش اشنامون گفت اگه با فلانی ازدواج میکردم الان دغدغه پول نداشتم.وقتی شنیدم یه سطل اب سرد انگار ربختن روم.خیلی بخشیدمش.دیگه خستم

2706