2733
2734

در مورد کلینیک ناباروری عرفان نیایش، دکتر طاهرپناه کسی چیزی میدونه ؟؟؟ 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

نشنیدم کجاست؟

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو یکی از همکارای شوهرم معرفی کردن از شاگردای دکتر افلاطونیان پدر هستن بیمارستان عرفان کلینیک ناباروریش 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2728

فکر کنم اسمشون دکتر ربابه طاهری پناه باشن 

هیچکس چیزی نمیدونه ظاهران 😕

اینو یکی از همکارای شوهرم معرفی کردن از شاگردای دکتر افلاطونیان پدر هستن بیمارستان عرفان کلینیک نابا ...

کلینیک ناباروری عرفان شلوغ هست و احتمالا خوبه که شلوغه 

ولی دکترای معروف این کار اشرف معینی و اشرف ال یاسین و ساغر صالح پور و اقا حسینی هستن

استاد همشون کشاف بوده

کلینیک ناباروری عرفان شلوغ هست و احتمالا خوبه که شلوغه  ولی دکترای معروف این کار اشرف معینی و ...

مرسی همسرم پرستارن ایشونم مسئول قسمت زایمانشون معرفی کرده گفته کارش یکه ، نمیدونم الان چکار کنم 

2738

به نظر من بازم تو تاپیک های قدیمی در مورد این دکترا تحقیق کن بیمارستان اتیه و بهمن و عرفان و مراکز دیگه مثل رویان و ابن سینا و امید بعد تصمیم بگیر که میخوای پیش کی بری.

اگه هزینشم برات مهمه و میخوای کمتر باشه میتونی بری بیمارستان شریعتی یا ارش.

به نظر من بازم تو تاپیک های قدیمی در مورد این دکترا تحقیق کن بیمارستان اتیه و بهمن و عرفان و مراکز د ...

مرسی گلم از راهنمایت ، هم هزینه مهمه هم رسیدگی بیشتر ترجیح میدم یکم بیشتر پول خرج کنم ولی نتیجه بگیرم 

دکتر خوب درین زمینه زیاد هست

اگه گفتن از شاگردای افلاطونیانه برو پیششون 

صاحب کشاف

معینی

صاررم

اشتری

خیلی دکتر خوب هست

من پیش اشتری رفتم 

نتیجه ام گرفتم

گروه آبی.وزن شروع 70/5 ........> 67/300..........65.........>62........>قد 157.وزن هدف 59.  

ببین من میرفتم مطب دکتر اشتری سر وقت بدون معطلی ویزیت میشدم

خودش تو مطب سونو واژینال میکرد

داروخونه نزدیکش بود که داروهارو داشت

برای پانکچرو انتقالم بردم صارم اونجا انجام داد 

اینا خیلی مهمه

گروه آبی.وزن شروع 70/5 ........> 67/300..........65.........>62........>قد 157.وزن هدف 59.  
ببین من میرفتم مطب دکتر اشتری سر وقت بدون معطلی ویزیت میشدم خودش تو مطب سونو واژینال میکرد داروخون ...

ممنون گلم بخاطر راهنمایات ؛ خدا رو شکر نتیجه گرفتی ؛ توکل بخدا باید ببینم اون برام چی میخواد 

2706