2726
عنوان

وای خدا چه خاکی به سرم شد😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 42250 بازدید | 652 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم یه راه تضمینی امتحان شده بهت میگم بدون اینکه موهاشو بزنی

هفته ای یکبار به سرش سس سفیدبزن وموهاشو بپوشون تاصبح بخوابه.صبح ببرش حمام.این کارو ۴بار الی ۵بار انجام بده پاک پاک میشه

تاید خوبه یبار بشور...ی سس سفیدم بردار لایه لایه بزن ب موهاش عالیه.بذار بمونه بعد بشور این شامپوهایی ک میگن فایده نداره.سس چون سرکه داره خوبه سرکه رو مستقیم نزنی ب سرش

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

دونه های سیاه اسپند رو بکوب توی یک لیوان  اب جوش حل کن. کمی که ولرم شد سرشو با اون بشور بذار کمی هم بمونه.

تا جایی هم ک میتونی سرشو بذار رو پات دونه دونه رشک هارو بکش. شده روزی دو ساعت وقت بذار

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

سلام متاسفانه منم همچین اتفاقی رو دیدم فقط دخترم دوسالش بود ،اول از همه شامپو مخصوص و شونه مخصوص بخر ، طبق دستور بزن دوم میگن وازلین بزنی پوست سر و مو و تا صبح ببندی و بخابی هم خوبه ،من همه راهها رو تو نت پیداکردم ، امابهترین راه همون شامپو و شونه زدن با شونه مخصوصه که تخم ها از مو جداشن و بریزن

دعا کنین به ارزوهام برسم 
2706