2733
2734
عنوان

تَــرفندهاي رفتــار با خانواده همســر👨‍👩‍👦‍👦

| مشاهده متن کامل بحث + 47420 بازدید | 1049 پست
من از اینجا یاد گرفتم بی دعوت نرم خونشون اما الان درست از اول اردیبهشت تا الان کهاخرهای مهره  ...

بهتر حوصله داری ها؟

بزار دعوتت نکنن

خوش باش بابا

دوری و دوستی

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
حالا یک کم کمک کنیم چی میشه .؟ چرا اینقدر دنبال کار وکمک نکردنیم ؟خودمون فردا عروس دار میشیم ها

میدونم . من دوس دارم اینجوری باشم وقتی خیلی صمیمی باشی حرمتا شکسته میشه . کلا وقتی اونام میان خونمون نمیزارم کاری انجام بدن . خانواده شوهرم جورین اگه یه بار انجام بدی دیگه روشون باز میشه همیشه خودشون دیگه کار میدن دستت . جاریامم اصن کار نمیکنن 

💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارخوبی کردی .گاهی اوقات ما ادما فقط بخاطر حرف دیگران زندگیو خوشی و بخودمون حروم میکنیم. منم جدیدا ...

بخدا هیچی تو خونه نداشتیم بجان خودم.حقوق شوهرمو هنوز ندادن.بیچاره رفته مرغ گرفته آورده فوری درست کردم.

موقع بی پولی نمیگن که چرا بی پولی...میگن زنش جیبشو خالی میکنه.دیگه نمیدونن با چه قناعت و پس اندازهایی دارم زندگیشو جمع میکنم.

سلام خوب هستید خیلی ممنون از راهنمایاتون واقعا عالی بود ببخشید میشه لطف کنیدمنم راهنمایی کنید ماحدود هشت ماهه باخانواده همسرم قط رابطه کردیم بخلطر جاریم ک بمن بد وبیراه گفت شوهرمم باهمشون قط رابطه کرد چون اونا باز به ناحق طرف جاریمو گرفتن واینکه خیلی دوسش دارن باوجوداینکه میدونن شیطون وخبیثه من درطی این هشت ماه دوبار رفتم سراغ مادرشوهرم ک گفتم بیاین اشکلل نداره خلاصه گذشت کنین گفت باشه بعدماه رمضون میام ک تاالان نیومدن خونه جاریمم طبقه پایینه ب اون سرمیزنن بمن نه حالا روز پنج شنبه خواهرشوهرم زنگ زده میگه روضه مامانم شروع شده بیا بریم تو.کوتاه ییا منم گفتم جایی بدون دعوت نمیرم براچی مادرت زنگ نزده گفت فرقش چیه حالا براخاطر من بیا روضه اش ده روزه حالا من نرفتم بنظرتون خوبکاری کردم؟چون حس میکنم مادره براخاطر فامیلاش گفته بدخترش بمن زنگ بزنه برم اونجا

2731
من از اول جوری جا انداختم که خیلی مظلومم و تصمیم گیرنده نهایی شوهرمه. چون اخلاق شوهرم در زمان مجردی ...

زنداداش من اینجوریه

البته مامیفهمیم داداشم ک میگه نظر خانمشه ولی خانمشم نظربده ماهیچی نمیگیم

من دیشب این رسم مزخرف خانوادگی رو شکستم😐 خواهر شوهرم زنگ زد که میخاییم بیاییم برای مبارکی خونتون.ا ...

عزيزم اصلا براتون مهم نباشه ،فوقش ميخوان بگن مارو دعوت نكرد،درباره ي حرفايي كه ميزنن بي اهميت باش و كاري كه خودت ميدوني درست هست رو انجام بده ،اگه حالا تو يه مهموني دعوتت نكردن ناراحت نشو و خوشحال باش چون رسم رو شكوندي ولي اگه دعوت شدي احتمالا ميخوان بهت بفهمونن مارو دعوت نكردي و كارت اشتباه بوده ولي ما دعوتت كرديم بدوني اشتباه كردي😂😂

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁
یعنی نمیشه امیدبه اصلاح اشتباهات داشت؟خوب من ازاول خیلی کم توقع بودم اوناهم باهام بدکردن حالامیشه تع ...

چرا اتفاقا. 

کم کم شروع کن به تغییر رفتارت. نه یکباره که همه متوجه  بشن و طور دیگه ای برداشت کنن. هر بار یه مقدار از کارت رو به بهانه های مختلفی که دوستان اینجا اشاره کردن کم کن. خیلی ظریف و زیر پوستی.

نگران نباش آدما با تغیر کنار میان و کم کم میپذیرنش. 

فقط هیجانی و یهویی رفتار نکن. 

هر چه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو
خیلی محترمانه و قاطعانه بهشون بگو فعلا صلاح نمیدونیم. با آقا فلانی (اسم همسرتون ) تصمیم گرفتیم فعلا ...

آخه قبلا به بهانه یی هزینه زیاد بچه داری رو نیاوردم الانم شوهرم شغل ثابت داره موندم دیگه چی بهشون بگم هی میگن بچه بیار خدا خودش روزیشو میده حتی پدر شوهرم جدیدا صداش در اومده.راستش ما ۷ ماه اقدامیم ولی بچه دار نشدیم ولی به هیشکی نگفتم 

میخایم با قانون جذب باردار شدم هورررررررا....دختر قشنگ و سفیدو سالمم تو راهه... 
2738
دوستان توروخدا این همه هم بی انصاف نباشید یه طوری جمع میبندید که با خانواده شوهر مسافرت نرید پس بی ...

شما خوشت نمیاد نخون نظر منو عروس قشنگه,,,لابد انقد بدی کردن که میگم,,زمین واسه اوناهم گرده

آغوشش,سفارت بهشت است روی زمین❤
اره واقعا منم بخدا از الان تو فکر بعد عروسیمونم . فامیل شوهرم خیلی پرجمعیتن اول این گرفتن جهاز منو س ...

از الان تو گوش شوهرت بخون.مثلا برنجتو خودت درست کن.خورشت و سوپ رو از بیرون بگو بخره.چند بار که اینجوری تو فشار باشه شوهرت یکم به خودش میاد و مهمونیا کمتر میشه

من از اول جوری جا انداختم که خیلی مظلومم و تصمیم گیرنده نهایی شوهرمه. چون اخلاق شوهرم در زمان مجردی ...

اينجوري خيلي خوبه عزيزم ،پسرشون بهتر ميشناسه خانوادش رو و ميدونه چه جوري جوابشون رو بده كه ناراحت نشن 👍🏻

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁

خانوما ببخشین ک اینجا این سوالو میپرسم  دیروز یه تاپیکی رفت تو پربازدید درمورد پوست و زیبایی بود نشد ک جز علاقه مندی هام کنم میشه اگ شمام میدونید لینکشو بدین یا بگین چ طور پیداش کنم خیلی مفید بود تاپیکش ناراحتم از دست دادم

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
عزيزم اصلا براتون مهم نباشه ،فوقش ميخوان بگن مارو دعوت نكرد،درباره ي حرفايي كه ميزنن بي اهميت باش و ...

اتفاقا یک ماه پیش زندایی شوهرم عصر اومده بود خونه جاریم.بعدش مادرشوهرم اومد.یکم بعد زنگ زدن به خواهر شوهرم.یکم بعد خاله های شوهرم ریختن اونجا.یکم بعدش دایی های شوهرم ریختن اونجا.جاریم زنگ زد به من که توام پاشو بیا.منم گفتم ممنون بعده شام میاییم.وخدافظی کردیم.بعده شام که رفتیم مادرشوهرم و خاله ها پرسیدن جرا برا شام نیومدی؟ منم گفتم کارخوبی نیس یکی میره جایی مهمون پشت سرش همه بریزن سر صاحب خونه.

همه قیافه ها اینجوری شد😯😒

من ناراحت نمیشم.چون هم شرایط مالی خودمون جور نیس.هم برادرشوهرم

از الان تو گوش شوهرت بخون.مثلا برنجتو خودت درست کن.خورشت و سوپ رو از بیرون بگو بخره.چند بار که اینجو ...

شوهرم خودش از الان ب خانوادش گفته من نمیتونم خرجمون سنگینه ولی بازم من میگم بی احترامیه نمیشه اونم گفته بهشون هر وقت تونستم دعوتتون میکنم

💑
اتفاقا یک ماه پیش زندایی شوهرم عصر اومده بود خونه جاریم.بعدش مادرشوهرم اومد.یکم بعد زنگ زدن به خواهر ...

واقعا چقدر بی درکن 

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
2706