2737
2734
عنوان

تَــرفندهاي رفتــار با خانواده همســر👨‍👩‍👦‍👦

| مشاهده متن کامل بحث + 47420 بازدید | 1049 پست
چرا انقد درگیر این هستین ک با خانواده همسر چطور باید رفتار کرد؟؟؟فک نمیکنین زیادی آدم حسابشون میکنین ...

عزيزم ما نميخوايم تغيير بديم اينجام حرفي از تغيير زده نشده

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه يه جا با خانواده همسرتون زندگي ميكنين  همين جوري سرتون و نندازين برين خونشون،قبل از وارد شدن در بزنيد و تا نگفتن بيا داخل نريد تا اونام ياد بگيرن(چون يه سريا ميگن همين جوري تو اشپزخونه ام برميگردم ميبينم مادر شوهرم پشت سرم داره باهام حرف ميزنه و بي اجازه اومده تو

سعي كنين هميشه جلوشون لباس مهموني بپوشيد نه لباس راحتي مگه اينكه مسافرت رفتين يا خونشون يه شهر ديگست،اونم اخر شب لباستون رو عوض كنين و صبح دوباره لباس بپوشين

من از اول اصلا کار نمیکردم خونه مادر شوهرم 

گاهگاهی که خودم بخوام چیزی میشورم یا جمع میکنم 

عادت شده دیگه منتظر من نیستن 

تازه تا کار کنم میگن دیگه خسته شدی و میدن بقیه شو یکی دیگه بکنه

2738

تجربه ندارم زیاد خب 😶هنوز اول راهم

خب یکیش اینه خیلی صمیمی باهاشون نیستم به رغم اصرار شوهرم زیاد خونشون نمیرم تا زمانی ک رسمی دعوتم کنن و اونموقم تقریبا مثل مهمون برخورد میکنم فقط یکم تو چیندن و جم کردن سفره کمک میکنم همین

من از اول اصلا کار نمیکردم خونه مادر شوهرم  گاهگاهی که خودم بخوام چیزی میشورم یا جمع میکنم&nbs ...

منم همين طور ،هرجوري از اول باشي ازت همون جوري توقع دارن

تجربه ندارم زیاد خب 😶هنوز اول راهم خب یکیش اینه خیلی صمیمی باهاشون نیستم به رغم اصرار شوهرم زیاد خ ...

خوب كاري ميكني از اول همون جوري كه قرار تا اخر باشي باش،اگه ميخواي هميشه كار كني از اول كار كن،اگه ميخواي بدون دعوت بيان خونت توام بدون دعوت برو

هميشه ارايش و ته ارايش داشته باشين و موهاتون مرتب باشه ،دليل نداره جوش،جاي جوش،لك ،سياهي زير چشماتون رو ببينن تازه هميشه ام مرتب و خوشگلين اينجوري(منظور ارايش غليظ نيستا،كرم  و يه رژ .ميدونم همون  پوستمون خوبه الان نگيد ما پوستمون صافه اينجا منظور اينه كه شلخته و بي روح نباشه صورت😜😀

2706