2726

احترام بذاريد ولي چاپلوسي نكنين،چون ميشه وظيفه كه هر سري و هر جا كه ميبينيدشون بايد قربون صدقه برين

اگه دوست ندارين درباره ي لباس و رنگ مو و هر مسائله ي شخصيتون نظر بدن خودتون بايد جوري رفتار كنين كن نتونن ،مثلا موهاتونو رنگ كردين نپرسيدم خوب شده،يا اين لباس بهم مياد ؟چون اين اجازه رو ميدين كه هر سري واسه هرچيزي نظر بدن و متقابلا شما هم نبايد نظر بدين چون بازم در اين صورت ميگن وقتي اون راجع به لباس و رنگ و مدل موي ما نظر ميده پس ما هم بايد نظر بديم

شما هم از تجربه هاتون بگين ♥️

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁

بعضي وقت ها اگه چيزي ام بلديم نبايد بگيم بلديم چون انجام اون كار ميشه وظيفه،مثلا يكي از دوستام ميگفت من اولش گفتم حلوا خوب بلدم الان بعد از دوسال هرهفته زنگ ميزنه مادر شوهرم بيا درست كن (همه اينجوري نيستنا)

اگه مهموني رفتيد خونشون و قرار كمك كنين مثلا سالاد درست كنين تند تند انجام ندين كه يه كار ديگه بهتون بدن و همش مشغول كار باشين،اگه از اون خانواده ها هستن كه همش ميخوام ازتون كار بكشن يكم كه انجام دادين بگيد قرار بود به دوستم زنگ بزنم و معذرت خواهي كنين برين ،يا خودتون و با بچه تون سرگرم كنين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه كمك كردن پذيرايي خيلي تو چشم همه هستين تا تو اشپزخونه،چايي اوردن يا پذيرايي ظرف هاي سبك مثل شيريني و شكلات همه ام ميبينن در حال كمك كردن هستين 😛

موقع جمع كردن سفره تند تند همه رو جمع نكنين كه خسته بشين اروم و با مكث و هرچيزي رو ميبرين تو آشپزخونه يكم خودتون رو سرگرم صحبت با خانوماي ديگه كنين 😀يا ديس برنج رو ببرين و تو اشپزخونه و بگين ظرف بدين غذاهارو بريزم تو ظرف اين جوري ديگه واسه سفره جمع كردن خم و راست نميشين

چرا انقد درگیر این هستین ک با خانواده همسر چطور باید رفتار کرد؟؟؟فک نمیکنین زیادی آدم حسابشون میکنین؟؟؟

هرطوری ک خودتون هستین همینطوری باشین اگه خوششون اومد چه بهتر اگرم نه به جهنممممممممم

خودتونو ب خاطر اینو اون تغییر ندین

ن از بدی شوهرتون بهشون بگید ن خوبی.از هر دو مورد ب وقتش بر علیه تون استفاده میکنند 👹😈

دقیقیا این خریت من بود 

کلی گریه کردم پیششون و ازینکه شوهرم ناراحتم میکنه گفتم الان بیاین ببینین چجوری شدن با من   

2706