2733
2734

معلوم نيست توو عكس

فكر كنم تا ٤.٥سالگي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خانمها  یه مقدار پول داشتم گفتم خرج میشه امروز رفتم برای دخترم که بزودی دنیا میاد النگو گرفتم   عید دخترم ۵ ماهش اینا میشه طلا فروشی گفت  این اونموقع اندازش میشه  ولی من فکر میکنم کوچیکه  نمیدونم سایز دست بچه ۵ ماهه چقدره میشه کمکم کنید

2738

شش سالگی اگه لاغر باشه

آنِه!!!💙 تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؛ وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود؛ با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات، از تنهایی معصومانه دست هایت؛ آیا می دانی که در هجوم درد ها و غم هایت؛ و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت؛ حقیقت زلال دریاچه نقره ای نهفته بود؟ آنِه! اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری؛ تا در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی؛ اینک، آنِه! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست …

بستگی به هیکل بچه داره تپل باشه یا لاغر

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

من دخترم الان سوم دبستان همین تو دستشه،،،دستشم ماشاالله تپله،،،،خیلی النگوی محکمیه،،،هنوزم جا داره

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها.
سلام خانمها  یه مقدار پول داشتم گفتم خرج میشه امروز رفتم برای دخترم که بزودی دنیا میاد النگو گر ...

مگه کوچکترین سایز نیست، من اون موقع خریدیم گفت کوچکترینه هنوز هم که ۵ سالشه راحت میره دستش 

سلام خانمها  یه مقدار پول داشتم گفتم خرج میشه امروز رفتم برای دخترم که بزودی دنیا میاد النگو گر ...

کاش دستبند میگرفتی ولی دست لچه خیلی کوچک میشه فک کنم تا ی سالگی نتونی بندازی بازم نمیدونم حدس میزنم

آنِه!!!💙 تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؛ وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود؛ با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات، از تنهایی معصومانه دست هایت؛ آیا می دانی که در هجوم درد ها و غم هایت؛ و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت؛ حقیقت زلال دریاچه نقره ای نهفته بود؟ آنِه! اکنون آمده ام تا دست هایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری؛ تا در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی؛ اینک، آنِه! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست …
2706