2410
2553

بیا اینجا چند تا ترفند ساده واست بزارم لاکچری بشی 😏😏😎😎😂😂😂😪😪

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

🤓 #ترفند های کدبانو

💦 از بین بردن گرد و غبار

👌🏻 با استفاده از جوراب های پشمی قدیمی و تی می توانید یک ماهوت پاک کن بسازید و گرد و غبار را از فضای دکوراسیون خود دور کنید.

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

بفرمایید یادداشت میکنم برای آینده😌

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

فقط زود بذار تا من برم از الن به کار ببرم😂😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714
یکی منو لایک کنه بیام بخونم تا بعدا بتونم چسی بیام 🤣

😂😂😂😂😂

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

🤓 #ترفند های کدبانو

👌🏻 بعد از اینکه کارتان با سیر تمام شد دست ها را به مدت ۳۰ ثانیه به یک ظرف استیلی بمالید، سپس آن ها را بشویید، این کار باعث می شود بوی سیر از بین برود

2706