1147
44

بیا اینجا چند تا ترفند ساده واست بزارم لاکچری بشی 😏😏😎😎😂😂😂😪😪

اومده بودم نی نی سایت در اولین قدم میخواستم خودمو لایک کنم نمیشد   

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156

🤓 #ترفند های کدبانو

💦 از بین بردن گرد و غبار

👌🏻 با استفاده از جوراب های پشمی قدیمی و تی می توانید یک ماهوت پاک کن بسازید و گرد و غبار را از فضای دکوراسیون خود دور کنید.

بفرمایید یادداشت میکنم برای آینده😌

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

فقط زود بذار تا من برم از الن به کار ببرم😂😂😂

اهای خانوم قشنگ امسالو میخام از خدای قشنگ ک تورو به مراد دلت برسونه و سال 98 کنارعشقت باشی😇😇 ...اینکه به عشقت میرسی بهترین لحظه زندگیته ک من تجربه کردم خدایا ممنون ک عشقم شده بابای بچه ام😍😍😍
8

🤓 #ترفند های کدبانو

👌🏻 بعد از اینکه کارتان با سیر تمام شد دست ها را به مدت ۳۰ ثانیه به یک ظرف استیلی بمالید، سپس آن ها را بشویید، این کار باعث می شود بوی سیر از بین برود

1103

🤓 #ترفند های یک کدبانو

🍝اگر سسی که برای ماکارونی یا لازانیا آماده کردید زیادی آمد، آنرا درون قالب های یخ و در فریزر قرار دهید. بعدا می توانید آنرا گرم کرده و استفاده کنید

🤓 #ترفند های کدبانو 💦 از بین بردن گرد و غبار 👌🏻 با استفاده از جوراب های پشمی قدیمی و تی ...

با این جورابه چسی بیایم 😂😂😂😂😂😂😂

اینک خیلی ضایعه ست 😨😨😆😆😆😆

زمان بچگیم قرار بود عموم زمان نذری پختن بیاد خونمون . بابام گفت میری پیش عموت اگه گل آورد میگی عمو شما خودتون‌ گلید . اگه شیرینی آورد میگی عمو شما خودتون شیرینی این .اون روز فرا رسید ... ولی متاسفانه عموم گوسفند آورده بود ..... منم که بچه بودم .....میفهمید ... بچه 😆

🤓 #ترفند های کدبانو

👌🏻کافی است لوله ی مقوایی مانند تصویر سر لوله یجارو برقی خود قرار دهید و با کمک آن به آسانی سطوح مورد نظرتان را تمیز کنید

835