2733
2734
خدا کنه آنیله منم انقد راحت باشه خیلی نگرانم

اصلا نگران نباش من همه اش منتظر یه چیز وحشتناک بودم . واکسن دوتاست من واسه پسرم دوتاش رو به پاش زدن ولی شنیده ام بعضی جاها یکی دست یکی پاست . فقط واکسن سه گانه هست که تب و درد داره اون یکی هیچ مراقبتی نداره. 

اصلا نگران نباش من همه اش منتظر یه چیز وحشتناک بودم . واکسن دوتاست من واسه پسرم دوتاش رو به پاش زدن ...

ممنون از دلگرمیت دوست جوونی آرومم شدم ی کم البته دخترمم نق نقو نیستا اصلا تا الان هیچکدوم از واکسناش اذیتم نکرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم فردا میمونه خونه که کمکم میکنه اخه کسیو ندارم مادرم که شاغله با مادر شوهرمم فعلا قهرم البته که ...

نه ب دلت بد راه نده

منم خیلی استرس داشتم و کلا ماتم گرفته بودم مامانم گفت هرچی سخت بگیری بدتره

خداروشکد خیلی هم خوب بود فقط یکم تب داش ک با استا کنترل میگردم

پاشم درد میکرد یکم

هر چهارساعت استامینوفن بده و اصلاااا نگران نباش. یه روز کامل هم آب به محل واکسن نخوره . واسه دردش هم من کمپرس سرد گذاشتم بهداشت گفت روز اول سرد روز دوم گرم . من فقط روز اول سرد گذاشتم. نترس هبچی نیست 

2731
واکسن یک سالگی خیلی شیک و مجلسیه نه تب میکنه نه اذیت نگران نباش

مرسی عزیزم

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵