2737
2739

دختر که داشته باشی

غم ِ تنهایی و بی هم صحبتی بی معناست

دلت که بگیرد

با موهایش 

ترانه ی عشق می نوازی

با گرفتن دستانش قلبت قرص می شود

با برق ِ معصوم چشمانش دلت آرام.

دختر که داشته باشی چه قدر خوشبختی

و اما من

بی تو چه قدر دورم از خوشبختی دخترم ...

منی که ندارمت

منی که گمت کردم

منی که تنهایی ام را تنها تاب می آورم

و دلتنگی ام را با خودم قسمت می کنم

منی که به جای گرفتن دستانت

دست بر مزار ِ سنگی ات می کشم

به جای نواختن موسیقی عشق با زلفانت

لالایی ِ اشک می خوانم

و تو آرام بگیر در بستر سنگی ات

که مرا بی تو آرامی نیست

ای آرامش جان ِ نا آرام ِ مادر ......😭😭

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😭الهی بمیرم واسه خواهرم

اونم دخترشو از دست داد

چقدر پیر و شکسته شد

خدایا خودت دل چنین مادرایی رو شاد کن

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2738

منم خواهرمو جوون جوون از دست دادم 

وای از دل مادرم 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
برای دل مادرانی که پسرشونو از دست دادنم دعا گو باشین برای ارامش و صبر 

خدا به همه ی مادرایی که داغ جگرگوشه دیدن صبر بده

خدا نازنیتونو تو آغوش خودش نگه میداره تاابد ک شما دوباره ببینیش هروقت ک زمانشه .خدا صبر ارامش بی نهایت بهتون بده هرچند ک کلمات نمیتونه ذره ای غم شما رو تسکین بده 

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
😭الهی بمیرم واسه خواهرم اونم دخترشو از دست داد چقدر پیر و شکسته شد خدایا خودت دل چنین مادرایی رو ...

خدا صبر بده بهش عزیزم😔

2706