2726
عنوان

میاید واسه هم دعا کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 37 پست
اللهم صل علی محمد و آل محمد ان شاالله بحق محمد و آل محمد به خواسته قلبیتون برسید و ازدواج موفقی داشت ...

مرسی عزیزم ایشالا شما هم به خواسته های دلت برسی و سلامت باشی 

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....
واسه برگشتن آرامش به زندگی منم دعا کنید که زندگیم لبه پرتگاه نابودیه😢

عزیزم ایشالا زندگیت نجات پیدا کنه و همیشه آرامش و سلامتی باشه برات ایشالا خبرهای خوش بهمون بدی از زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نیت اینکه به زودی زود یه بخت عالی نصیبم بشه و منم ازدواج کنم

عزیزم ایشالا هر دو بتونیم ازدواج کنیم یه ازدواج خوب و موفق ایشالا خوشبخت باشی همیشه

2728
خجالت نداره که 

آخه تا حالا صد بار به خدا قول دادم دیگه نماز بخونم ولی هی توبه شکستم دیگه با چه رویی ازش بخوام کمکم کنه😭 شاید واسه همینم جواب دعاهامو نداده

آخه تا حالا صد بار به خدا قول دادم دیگه نماز بخونم ولی هی توبه شکستم دیگه با چه رویی ازش بخوام کمکم ...

مشکلت اینه که خیال میکنی خدا از بنده اش رو برمیگردونه 

اما اینجوری نیست 

برو سمتش مطمئنم جواب میده بهت 

من توی ۳۲ سالگی ازدواج کردم  . توی هر کار خدا حکمتی هست

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
مشکلت اینه که خیال میکنی خدا از بنده اش رو برمیگردونه  اما اینجوری نیست  برو سمتش مطمئنم ...

حق با شماست خدا خیلی بزرگه .ایشالا همیشه خوشبخت باشی و زندگی آرام و خوبی کنار همسرت داشته باشی مررررسی

حق با شماست خدا خیلی بزرگه .ایشالا همیشه خوشبخت باشی و زندگی آرام و خوبی کنار همسرت داشته باشی مرررر ...

مرسی عزیزم 

امیدوارم به زودی ازدواج عالی داشته باشی

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 

مرسی از همگی

ایشالا تمام بچه های این تاپیک خبر حاجت روایی بهم بدید ایشالا سلامتی و موفقیت برای تک تکتون باشه

ایشالا زندگی هاتون تو آرامش باشه

ایشالا گره های مالی زندگیتون باز بشه

ایشالا ما مجردها هم ازدواج خوبی قسمتون بشه

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

برای سلامتی منم دعا کنید منم خیلی آرزو دارم ازدواج موفق ، کار ولی فعلا دغدغه م سلامتیه حس میکنم آرزوهای دیگه م خنده دار به نظر بیاد با این وضعیتم 

استارتر ایشالا به زودی به مراد دلت برسی

ارباب شدی که رو به هر کس نزنم  
2706