2726
عنوان

میاید واسه هم دعا کنیم؟

164 بازدید | 37 پست

من هرچی دعا میکنم دعام نمیگیره البته من مومن نیستم همیشه با خودم میگم حتما گناهی کردم که خدا صدامو نمیشنوه.یادمه میگفتن با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکردید.میگم بیاید برای هم دعا کنیم موقع اذان هم هست بلکه به همین لحظات عزیز خدا دعامون رو در حق هم برآورده کنه

برام دعا کنید خدا مرد زندگیمو سر راهم قرار بده و بتونم یه ازدواج موفق و ماندگار داشته باشم و از این تنهایی دربیام.ممنونم.شما هم بگید براتون دعا میکنم

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

الهی که خوشبخت شی و یه همسر صالح نصیبت بشه تا باهم به کمال برسید

اللهم صل علی محمدوآل محمد و عجل فرجهم

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
ایشالا به خواسته های دلت برسی عزیزم روح پدرت هم غرق در آرامش باشه ایشالااااااا

ممنونم گلم، خدا روح رفتگان شما رو هم شاد کنه

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
واسم دعاکن وامم جوردربیادخیلی محتاجم من واست دعاکردم

برات دعا کردم عزیزم ایشالا به حق همین ماه و این ساعت هیچ گرفتاری مالی نداشته باشی گلم

نیت کن و چهل روز سوره طه بخون بخت عالی قسمتت میشه

مرسی عزیزم من همیشه نمازم قضا میشه خجالت میکشم از خدا واقعا چشم سعی میکنم بتونم این ختم رو انجام بدم.ایشالا همیشه سلامت باشی

مرسی عزیزم من همیشه نمازم قضا میشه خجالت میکشم از خدا واقعا چشم سعی میکنم بتونم این ختم رو انجام بدم ...

خجالت نداره که 

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
ان شاءالله عزیزم❤الهی به حق این لحظات هرکی هرحاجتی داره براورده بشه🙏التماس دعا😘

مرسی عزیزم ایشالا تو هم همیشه سلامت و موفق باشی و به حاجت دل برسی

2706