1232
1226
عنوان

میاید واسه هم دعا کنیم؟

164 بازدید | 37 پست

من هرچی دعا میکنم دعام نمیگیره البته من مومن نیستم همیشه با خودم میگم حتما گناهی کردم که خدا صدامو نمیشنوه.یادمه میگفتن با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکردید.میگم بیاید برای هم دعا کنیم موقع اذان هم هست بلکه به همین لحظات عزیز خدا دعامون رو در حق هم برآورده کنه

برام دعا کنید خدا مرد زندگیمو سر راهم قرار بده و بتونم یه ازدواج موفق و ماندگار داشته باشم و از این تنهایی دربیام.ممنونم.شما هم بگید براتون دعا میکنم

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

اللهم صل علی محمد و آل محمد ان شاالله بحق محمد و آل محمد به خواسته قلبیتون برسید و ازدواج موفقی داشته باشید آمین یا رب العالمین

ما آدمها اسلحه را ساختیه ایم،به واژه ها تهمت نزنیم،《جنگ》شاید دلش میخواست نام گلی باشد!               #محمد_افندیده

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

الهی که خوشبخت شی و یه همسر صالح نصیبت بشه تا باهم به کمال برسید

اللهم صل علی محمدوآل محمد و عجل فرجهم

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

واسه برگشتن آرامش به زندگی منم دعا کنید که زندگیم لبه پرتگاه نابودیه😢

ما آدمها اسلحه را ساختیه ایم،به واژه ها تهمت نزنیم،《جنگ》شاید دلش میخواست نام گلی باشد!               #محمد_افندیده
ایشالا به خواسته های دلت برسی عزیزم روح پدرت هم غرق در آرامش باشه ایشالااااااا

ممنونم گلم، خدا روح رفتگان شما رو هم شاد کنه

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
8
واسم دعاکن وامم جوردربیادخیلی محتاجم من واست دعاکردم

برات دعا کردم عزیزم ایشالا به حق همین ماه و این ساعت هیچ گرفتاری مالی نداشته باشی گلم

نیت کن و چهل روز سوره طه بخون بخت عالی قسمتت میشه

مرسی عزیزم من همیشه نمازم قضا میشه خجالت میکشم از خدا واقعا چشم سعی میکنم بتونم این ختم رو انجام بدم.ایشالا همیشه سلامت باشی

ان شاءالله عزیزم❤الهی به حق این لحظات هرکی هرحاجتی داره براورده بشه🙏التماس دعا😘

مرسی عزیزم ایشالا تو هم همیشه سلامت و موفق باشی و به حاجت دل برسی

1167
اللهم صل علی محمد و آل محمد ان شاالله بحق محمد و آل محمد به خواسته قلبیتون برسید و ازدواج موفقی داشت ...

مرسی عزیزم ایشالا شما هم به خواسته های دلت برسی و سلامت باشی 

واسه برگشتن آرامش به زندگی منم دعا کنید که زندگیم لبه پرتگاه نابودیه😢

عزیزم ایشالا زندگیت نجات پیدا کنه و همیشه آرامش و سلامتی باشه برات ایشالا خبرهای خوش بهمون بدی از زندگیت

به نیت اینکه به زودی زود یه بخت عالی نصیبم بشه و منم ازدواج کنم

عزیزم ایشالا هر دو بتونیم ازدواج کنیم یه ازدواج خوب و موفق ایشالا خوشبخت باشی همیشه

خجالت نداره که 

آخه تا حالا صد بار به خدا قول دادم دیگه نماز بخونم ولی هی توبه شکستم دیگه با چه رویی ازش بخوام کمکم کنه😭 شاید واسه همینم جواب دعاهامو نداده

1241