2737
2734

عزیزم سوال سختی پرسیدی. سرطان سینه حتی بدخیمش خیلی انواع مختلفی داره! متاسفانه من زن داداشم را 5 ما پیش به این علت از دست دادم! البته متاسفانه به نوع خیلی خاص و نادری مبتلا شده بود. انشالله یلا دور باشه از شما و نزدیکانتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عمم سرطان سینه داشت از روش ذهنی و عرفانی  استفاده کرد خوب شد. خودمم مشکل هورمونی برطرف شد. اگه ...

لطفا این چیزا رو تبلیغ نکنید

چیزی که ریشه علمی ثابت شده ای نداره

اونم واسه بیماری مثل سرطان که خطرناکه و هر هفته که دیر اقدام به درمانی کنی ممکنه بیماری پیشرفت کنه

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2738
لطفا این چیزا رو تبلیغ نکنید چیزی که ریشه علمی ثابت شده ای نداره اونم واسه بیماری مثل سرطان که خطر ...

اینهمه علم.مگ تونستن از بیماری ها جلوگیری کنن.اتفاقا من حرف اون خانومو قبول دارم چون خیلیا بدترین بیماریا رو داشتن با همین کارا خوب شدن

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
عزیزم سوال سختی پرسیدی. سرطان سینه حتی بدخیمش خیلی انواع مختلفی داره! متاسفانه من زن داداشم را 5 ما ...

خدا رحمتشون کنه,واقعا پذریشش خیلی سخته,اونم برای یه دختر 23 ساله😢واقعا شوکه شدیم مام

زنداداشه من الان مشکوک به سرطان بدخیم سینه هستش خیلی نگرانیم هزینه هاش چطوره حدودا و اینکه چقد طول م ...

عزیزم سرطان بدخیم معنا نداره

توده اگه خوش خیم باشه میشه توده

اگه بدخیم باشه میشه سرطان

سرطان خوش خیم و بدخیم نداریم در واقع

وقتی توده ای بدخیمه اسمش میشه سرطان

نگران هزینه نباشن

بیمه در زمینه بیماری های خاص خوب عمل کرده

با بیمه تامیین اجتماعی 90 درصد هزینه ها پرداخت میشه

و اگه تکمیلی باشه 10 درصد هم پس میگیری

پروسه درمانی سرطان سینه در اکثر بیماران نهایتا 6 ماهه است

لطفا این چیزا رو تبلیغ نکنید چیزی که ریشه علمی ثابت شده ای نداره اونم واسه بیماری مثل سرطان که خطر ...

عزیزم اجباری که نیست من چون خودم امتحان کردم هرکسیو ببینم مشکلی داره میگم. درضمن علم هنوز به خیلی چیزا نرسیده.  گاهی بیمار سرطانی را هم نمیشه به روش علمی امروزی درمان کرد

خوب شدین شما؟چقدر بود اندازه تودتون؟دکترتون کی بود؟

بله عزیزم 

4 ساله درمان شدم

من لنف هام درگیر شده بود

تعداد توده ها بالا و مهاجم

7 توده تو سینه پخش شده بود

6 توده زیر بغل

2706