2726
عنوان

فردا میرم کیش هوا چطوره ؟

168 بازدید | 9 پست

لباس چی ببرم ؟ یه دختر 5 ساله هم دارم 

لباس گرم اونجا لازمه ؟

برای بچه لباس میخام بخرم کدوم پاساژ لاسای بچه گانش خوبه ؟

در ضمن هتل صدف میرم تجربشو دارین چه جوره خوبه >

دخترم عشق منه

ای ولا .با چی میری؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولی بعدها پشیمون شدیم ک چرا رفتیم هتل و سویت نگرفتیم عاخه هتلا فقط صبحانه میدن ناهار و شام نمیدن فرقی با سویت ندارن ، تازه سویت ارزون تره و حداقل قابلمه و وسیله داره میتونی از غذای بیرون ک خسته شدی اشپزی کنی :/

چهار روز پشت سر هم فست فود و غذای بیرون خوردن کلافمون کرد 

2728

الان هوا خوبه تازه گرمم هست تازه بهترین فصل برای کیش و چابهار و اینا زمستونه من دی ماه اکثرا رفتم یا بهمن هوا عالی بود عالیا عین بهار ما اینقد خوب بود لباس فقط تابستونی ببر یکی هم ببر که اینجا رفتنی و برگشت تو فرودگاه تهران سرد میشه بپوشید اونجا اصلا نیازی به لباس گرم نیس مطمئن باش هتلم من نرفتم هر بار رفتیم از طرف اداره همسرم خونه دادن چه خونه هایی ولی عالی بود تازه ما هر بار رفتیم ماشینم کرایه کردیم دیگه عالی بود ولی برای خرید من نمیپسندم کیش رو اکثرا از تهران میره جنسا برای خرید چابهار یه چیز دیگس 

خدایا خودت همراهم باش تا فندوقم به سلامتی به دنیا بیاد