2726
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 65 پست
من دارم از غصه دق میکنم خیلی ممنون واقا

خوب باید دروغ بگم بهتون ؟ تا جایی که من میدونم تو قانون حضانت اینکه سوابق پزشکی و قضایی مادر بررسی میشه خوب این یه پوئن منفی به حساب میاد مگر اینکه طرف مقابلتون که محقه برای حضانت خیلی سابقه خرابی داشته باشه ! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولا که خود ازاری مازوخیسمه نه سادیسم.بعد هم چرا اقر تیغ داره دستت اگه خودکشی نکردی؟

دقیقا

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2728

بچه رو به شوهرت میدن چون حضانت با پدرشه 

برای شما هم احتمالا روانشناس بیاد

زایمان کردی؟؟

اون موقع که مینوشتن اون موضوع رو باید شدید پیگیری میکردی

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  

فقط احتمالا برات یه دوره مشاوره میذارن ، اگر میتونی یه دلیل بیار بگو تو تصادف اینجوری شده یا شیشه رو دستم شکسته یه همچین چیزی که اذیتت نکن برا مشاوره و ارتباط با مددکار والا که اصلا و ابدا بچه رو نمیگیرن 

اولا که خود ازاری مازوخیسمه نه سادیسم.بعد هم چرا اقر تیغ داره دستت اگه خودکشی نکردی؟

دوران دبیرستان با همکلاسیام رقابت داشتیم اونوقت هم این اهنگای تیغ مجید خراطها واینا هم ک بود بیشتر ادمو جذب این کارامیکرد

اخه فشار ک میگیرن دست ادمو نگاه میکنن فهمیدن

نمیشه اونیکی دستتو نشون بدی؟  بعد مگه فقط با یه بریدگی میخوان پرونده پزشکی درست کنن فکر کنم باید مدارک دیگه ای باشه 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2706