2726
عنوان

متاهلا راهنماییم میکنین جای من بودین چه میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه شوهرم ول کن نیس

عزیزم با سیاست باش به شوهرت بگو حالم بده جاییم درد میکنه یا اگه منطقیه بگو به این دلایل نمیتونم کنار خانوادت باشم. 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....

ميگفتي نفرين برميگرده خب

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2728
جوابشو نده خودش خسته میشه توجه کنی یا جواب بدی بدتر میشه  توام جایی که دعوتی برووووووووووو&nb ...

نمیشه اخه رفته رفته داره بدتر میشه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
اره منم قصدم همین بود به جان جفت بچه هام تا حالا بهش بی احترامی نکردم

قوي باش

توهين نكن،شخصيتتو در حد اونا پايين نيار

ولي اگررررر دوست داري بري حتما برو

دوستم نداري نرو

خودتو معطل اون نكن ك اگه هست نري،اصلا نگاش نكن

عزیزم با سیاست باش به شوهرت بگو حالم بده جاییم درد میکنه یا اگه منطقیه بگو به این دلایل نمیتونم کنار ...

دیشب توضیح دادم ولی میگه همه نظرشون نسبت به شوهرم بد میشه وگرنه خدایی حق میده

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
وای چقد حرصم میگیره از این شوهرا     شاید چون دیدگاه زن و مردا فرق داره اینطورین نه؟

اره والا درک نمیکنه حالا خودش مامانم بهش بگه بالا چشمت ابروعه تا مدتها خونه بابام پا نمیذاره

ميرفتم محل نميدادم ب ايشون با اينكه اخلاقم اين مدلي نيست ولي اگه ميگيد بدون اينكه شما اهل توهين باش ...

سلام بهتری؟؟؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706