2410
2553

یه ماه پیش با مادرشوهرم اینا خانوادگی رفتیم عیادت نوه عموی شوهرم جلو همه مادرشوهرم تیکه انداخت و غیر مستقیم گفت که سر بعضی مسایل و حمالی نکردنم واسش به پدر و مادرم لعن و نفرین میگه بماند که اون روز چقدر حالم بد شد و دنیا سرم چرخید با خودم عهد بستم دیگه باهاش جایی نرم اخه دفعه اولش نبود ولی هیچوقت انقدر حالم ازش بهم نخورده بود حالا امروز و فردا زن عموی شوهرم روضه داره اصلا دلم نمیخواد برم بگین حتی یه درصد نمیدونم چیکار کنم شما بودین میرفتین؟

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نه من توهین رو از هیچکس قبول نمیکنم و هیچوقت جایی نمیرم که بهم توهین کنن 

اخه شوهرم ول کن نیس

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2714
ميرفتم محل نميدادم ب ايشون با اينكه اخلاقم اين مدلي نيست ولي اگه ميگيد بدون اينكه شما اهل توهين باش ...

اره منم قصدم همین بود به جان جفت بچه هام تا حالا بهش بی احترامی نکردم

2706