1232
1226

یه ماه پیش با مادرشوهرم اینا خانوادگی رفتیم عیادت نوه عموی شوهرم جلو همه مادرشوهرم تیکه انداخت و غیر مستقیم گفت که سر بعضی مسایل و حمالی نکردنم واسش به پدر و مادرم لعن و نفرین میگه بماند که اون روز چقدر حالم بد شد و دنیا سرم چرخید با خودم عهد بستم دیگه باهاش جایی نرم اخه دفعه اولش نبود ولی هیچوقت انقدر حالم ازش بهم نخورده بود حالا امروز و فردا زن عموی شوهرم روضه داره اصلا دلم نمیخواد برم بگین حتی یه درصد نمیدونم چیکار کنم شما بودین میرفتین؟

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

ن نرو

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بالاخره منم دارم مامان میشم خودت محافظ نی نیم باش.     .خاله های مهربونم میشه واسه سلامتی نی نیم  و قلبش تشکیل بشه صلوات بفرستین😘😘😘
نه من توهین رو از هیچکس قبول نمیکنم و هیچوقت جایی نمیرم که بهم توهین کنن 

اخه شوهرم ول کن نیس

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
1221
ميرفتم محل نميدادم ب ايشون با اينكه اخلاقم اين مدلي نيست ولي اگه ميگيد بدون اينكه شما اهل توهين باش ...

اره منم قصدم همین بود به جان جفت بچه هام تا حالا بهش بی احترامی نکردم

نه نرو

ینی من بودم نمیرفتم.

سکوت چقدر زیباست      وقتی قرار است است                       پاسخگو خدا باشد....                                                    شبهای هجر را دوام آورده و زنده ایم                                    مارا به سخت جانی خود این‌گمان نبود.
1167

ميگفتي نفرين برميگرده خب

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
1220