2726
عنوان

کیا با خوابشون مشکل دارن؟

177 بازدید | 24 پست

من یه هفته است شبا نمیتونم بخوابم همش بیدارم تاکله صب؟ 

میترسم تاآخرعمر خوابم نبره 

کسی تجربه ای داره

زنی که به خود عطر نزند آینده ای ندارد....

منم😭

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

خیلی بده

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه هفته ایه اینجور شدم با اینکه تو طول روز کار دارم و نمی خوابم بازم شبا خوابم نمی بره

2728
من همش میترسم دیگه تاآخر عمر نخوابم بچه ها شده بعد یه مدتی دوباره مثل قبل شدین؟

آره بابا من هر چند وقت یه بار اینجور می شم بعد خودش درس میشه، نگران نباش

منم باخوابم مشکل دارم البته عوارض داروهامه،بچهها دستم ب طوراتفاقی خورد درخواست دوستی کسی پذیرفته شد چطور خذفش کنم

آهای تو دوست عزیزبیا👈 میشه لطفا برای برآورده شدن حاجت هام دعا کنی ممنونتم دعاکردی ب لایک منم دعات کنم

من سر این بارداریم یه بی خوابی هایی کشیدم که نگو‌ ولی معمولا بی حوابی دوره ای هست

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
آره بابا من هر چند وقت یه بار اینجور می شم بعد خودش درس میشه، نگران نباش

آخه مگه میشه آدم هفت شب نخوابه شبا 

یه بچه دارم آخه باید بتونم باهاش سروکله بزنم

زنی که به خود عطر نزند آینده ای ندارد....

من والا ساعتم با ساعت امريكا هماهنگ

همجين ك اونجا ساعت ١٠ميشه همراه با خواب بيل گيتس و بقيه دوستان من خابم مياد

فك نكنم مشكلي باشه

حالا شماهارو نميدونم 😝😝😝😛😛🙃🙃🙃😄😄😄😅😆😇😆😆😆😆

يكي از روزاي ١٥سالگي وقتي بيدارميشي,تمام اون كودكي بزرگوارانه و نوجووني معذبيات ميپيچي وباحسرت واه ،ي شب بايدبزرگ بشي ،ديگه بلند نخندي ،خانومانه رفتار كني ،خواسته هات و زياد مطرح نكني،يه چيزايي عيب باشه برات،بلكه با تموم كم و كوچيك بودنت تو دنيا ادم بزرگا جا بشي هيچ وقتم از خودت و هيشكي نپرسي چرا؟اين شرط ادم بزرگ بودنت🍁 ديگه بچه نيستي دنبال علت بگردي بايد خودت ي جوري ب خودت حالي كني ⛏💔ميدوني مسبب اين تبعيض و زوركي جا شدن  تو دنيا بزرگا و يه شب بزرگ شدن كيه؟پدر و مادر👬همينايي ك ميخان بخاطر حرف مردم بچه بيارن،همينايي ك به جاي حلكردن مشكلشون  بچه ميارن تا گرم بشه، پا ب سن گذاشتن  يكي باشه اب دستشون بده بعد١٢٠سال يكي باشه واسشون ي فاتحه بدهشادبشن دختر ميارن  ولي منعش ميكنن از دنياي صورتي ،رنگ دنياش و خودشون خاكستري ميكنن،هميشه محدود و خشمگين ،بعد كم كم اين موجود ظريف ميشه  شاهد و ناظر اختلافات،بي حرمتيا،قهرا،حتي امور شخصي  ميندازن سرش🎃اسمشم ميزارن تربيت درست به همه ميگن دخترمن خيلي جلوتر سنش درك ميكنه😞بلد كار كنه 😖فقط بازي نميكنه😓 و ميشه جز افتخاراتشون،اونوقت اين دختر بچه با دنيا خودش خدافظي ميكنه ويه شب وارددنيا ادم بزرگا ميشه🚯دلسوز و محتاط و محدود روز و شباش و طي ميكنه ،يهو ميشه ٢٠ساله با كلي هيجان و عقده وكمبود،اونوقت در تعاروف كردن عقده هاش و ترساش باز ميشه ،يكي عشق  يكي محبت❣يكي رنگ صورتي💓يكي اعتماد بنفس و شجاعت👽يكي دوست داشتن🤖يكي رها بودن🌪يكي دستش و ميگيره 👫يكي نوازشش ميكنه💑يكي ميشكنه💔يكي رهاش ميكنه🏃🏻 و ميشه كانون سو استفاده يهو ٢٥ساله ميشه ميبينه چيزي ندارهجز رنج اونوقت تو سن ٢٥سالگي ٤نسل و زندگي كرده خودش👧🏻مادرش👸🏻مادربزرگش👩🏼مادربزرگ همه اينا👵🏻پس قبل اينكه بچه بياريد  و بچه رو قرباني كنيد ،هروقت ديديد ازعشق اميد ارامش زيبايي و رنگي پر هستيدوميخايد اينا ادامه دار و تكثير بشن بچه بياريد اونم دختر فقط صورتي 👶🏻💗💕💞💓💟
آخه مگه میشه آدم هفت شب نخوابه شبا  یه بچه دارم آخه باید بتونم باهاش سروکله بزنم

آره، منم بچه کوچیک دارم یه ساعت دیگه بیدار میشه باید تا ۳ در خدمتش باشم بعدم برم اداره تا ۱۰ شب

من والا ساعتم با ساعت امريكا هماهنگ همجين ك اونجا ساعت ١٠ميشه همراه با خواب بيل گيتس و بقيه دوستان ...

آخه ما خودمونم بخوایم آمریکایی باشیم بچه و اداره و غیره نمیزارن

2706