2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط ب من بگین اونایی ک رژیمید چلسمه چی میخورید منم تنهاسرگرمیمم غذا خوردن وخوارکی خوردن بود چ جایگزینش کنم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2738
منم از امروز دور دومه رژیممو شروع کردم۲۶ کیلو اضافه وزن داشتم ۱۳ کیلو کم کردم ۱۳ کیلو دیگه مونده

چه خوب خوش به حالتون چطوریه رژیمتون؟

دوستای گلم اگه میشه برای پسرداییم که ناکام از دنیا رفت یه فاتحه هدیه کنید😢😢😔😔 ممنون شاد باشید😶❤️ 
فقط ب من بگین اونایی ک رژیمید چلسمه چی میخورید منم تنهاسرگرمیمم غذا خوردن وخوارکی خوردن بود چ جایگزی ...

همچی میخورم اما کم فقط شیرینی و نوشابه نمیخورم

دلتنگم و باهیچکسم میل سخن نیست

پس من چرا اصصصصصصلا از این روش نتیجه نمیگیرم😫😩😩😩

دوستای گلم اگه میشه برای پسرداییم که ناکام از دنیا رفت یه فاتحه هدیه کنید😢😢😔😔 ممنون شاد باشید😶❤️ 

چیپس تخمه شیرینی خامه ایی .اینام میخوری 🤗🤗🤗🤗

پس چطوروزن کم میکنی من برنجوماکارانیموحذف نکردم اونارومیخورم ولی نمیذارم از حدکارلری هدف بیشتربشه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2706