2733
2739
عنوان

کسی بوده ک بند ناف جنینش تک شریانی باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41422 بازدید | 226 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چطور وزن نی نی رو بالا میبرید 

من همون ان تی متوجه تک شریانی شدم و ب دکترم گفتم برام قرص یا دارویی بنویس ک جنین وزن بگیره. گفت هنوز زوده و ماه های اخر می نویسم.اخر ماه میرم برای ویزیت. نمیدونم چقد تاثیر داره دیگه... امید بخدا

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728

سلام.منم الان هفته ۲۱ هستم و هفته۱۷ فهمیدم جنینم تک شریانه، اکو قلب دادم گفتن کاملا سالمه و اصلا نیاز به مراقبت بیشتر نیست

هفته۱۷ که سونو دادم وزنش۲۱۰ بود، گفتن عالیه

اما خودم هیچی وزن نمیگرم درکل شاید بک کیلو، اصلا هم به شکمم مشخص نیست ک پنج ماهه هستم

چند وقته حرکات دخترم شرو شده. اما بعضی تایپیک ها رو ک میخونم خیلی ناراحت میشم.

دکترم که گفته بود مشکلی نداره خیالم راحت شده بود اما الان دوباره استرس گرفتم و ناراحت شدم.یبار یه لباس سیسمونی دیدم دخترانه، تا خواستم بخرم کلی گریه م گرفت تو مغازه.

اما چند وقته از نظر روحی خوب شدم.دکترم گفت اصلا نیاز به مراقبت های بیشتر و سونوی بیشتر نداری، همه چیزای جنینت خوب و نرماله.حالا نمیدونم تکلیفم چیه

خدایا عاقبتم رو ختم به خیر کن اللهم عجل لولیک الفرج 
من همون ان تی متوجه تک شریانی شدم و ب دکترم گفتم برام قرص یا دارویی بنویس ک جنین وزن بگیره. گفت هنوز ...

من ان تی که دادم، چیزی نگفتن با اینکه پیش یه سونوگرافی عالی بودم اما آنومالی بهم گفتن. یه سوال، از کجا میتونیم قطر شریان رو بفهمیم؟داخل سونوها میزنن؟ من به دکتر  سونوگرافیم گفتم قطرش کمه یا زیاذ، گفت اصن ربطی به قطرش نداره

من ان تی که دادم، چیزی نگفتن با اینکه پیش یه سونوگرافی عالی بودم اما آنومالی بهم گفتن. یه سوال، از ک ...

سلام عیزم. منم از وقتی ک دکتر بهم گفت اکوی قلبش خوبه و انومالی هم خوب بوده خداروشکر. استرسم خیلی کمتر شده.هفته۲۲ تقریبا رفتم همه چیش خوب بود.الان هفته ۲۶ هستم حالا تا اخر ماه قراره ک دوباره برم سونو ک وزن و رشدش رو دوباره چک کنم.

استرس نداشته باش. بسپار ب خدا. منکه دیگه تاپیکای مشکلات ناباروری و جنینی نمیرم.تو هم واسع ارامشت وارد این تاپیکا نشو. ان شالله بچه هامون سالم و ب موقع ب دنیا میان

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
سلام عیزم. منم از وقتی ک دکتر بهم گفت اکوی قلبش خوبه و انومالی هم خوب بوده خداروشکر. استرسم خیلی کمت ...

انشاءالله

منم مدتی این جور تایپیک ها رو نمیخوندم اما امروزدوباره خوندم ، یکم تحت تاثیر قرار گرفتم.ممنونم ک جواب دادین

2738
سلام عیزم. منم از وقتی ک دکتر بهم گفت اکوی قلبش خوبه و انومالی هم خوب بوده خداروشکر. استرسم خیلی کمت ...

شما الان دقیقا هفته چندین؟ وقتی رفتین سونو، زمان سونو و وزن بچه تون رو بیزحمت بگین. خودتون چقد اضافه وزن داشتین؟ حرکات جنینتون چطوره تو شکمتون؟

شما الان دقیقا هفته چندین؟ وقتی رفتین سونو، زمان سونو و وزن بچه تون رو بیزحمت بگین. خودتون چقد اضافه ...

سلام. گلم. من داخل هفته ۲۷ هستم. ۸کیلو اضافه کردم(البته اضافه وزن مادر هیچ ربطی ب وزن جنین نداره)

وزن هفته ۲۲ حدود ۵۰۰_۶۰۰ گرم بود ک دکتر گفت خوبه.

پس فردام میرم سونو ک دوباره رشد جنین رو توی هفته ۲۷ چک کنم.

حرکات جنین خوبه خداروشکر.ی وقتایی شدید ی وقتایی ضعیف

سلام. گلم. من داخل هفته ۲۷ هستم. ۸کیلو اضافه کردم(البته اضافه وزن مادر هیچ ربطی ب وزن جنین نداره) و ...

ایشالا که نی نی تون سالم و سلامت بدنیا بیاد

امروز رفتم پیش یکی از بهترین متخصص های اهواز، دکتر سارا مسیحی.گفت تک شریانی اصلا جای نگرانی نداره، وقتی اکوی قلب بدی و بگن قلبش سالمه، هیچ جای نگرانی نیست

بعد ازم سونو گرفت. گفت جنینت تک شریان نیست که... گفتمش پس دکتر قبلی خب گفته، گفت احتمالا بخاطر کوچک بودن جنین و بند ناف تو هفته ۱۸. اشتباه دیده وگرنه چیزی ک من الان میبینم، دوتا شریانن

نشونمم داد

ایشالا روزی همه مامانا بشه که نی نی سالم بدنیا بیارن و از استرس های بی جایی که ممکنه بعضی دکترها وارد کنن، به دور باشن و همه چیزو به خدا بسپارن

ایشالا که نی نی تون سالم و سلامت بدنیا بیاد امروز رفتم پیش یکی از بهترین متخصص های اهواز، دکتر سارا ...

سلاامم.‌خداروشکر ک مشکلی نداره جنینت. خیلی خوش حال شدم واقعا.پس دیگه برو حالشو ببر از بارداریت لذت ببر.

منم امروز رفتم سونو.. الحمدلله گفت همه چیش خوبه و بارداریم نرماله...

ان شالله همه بچه ها سالم ب دنیا بیان و صالح و زیبا باشن😍😍

سلاامم.‌خداروشکر ک مشکلی نداره جنینت. خیلی خوش حال شدم واقعا.پس دیگه برو حالشو ببر از بارداریت لذت ب ...

ممنونم عزیزم

همچنین شما

من پیش هر متخصصی قبلا رفتم و الان هم میرم، کاملا عادیه این قضیه براشون و اصلا جای نگرانی میگن نداره، این ما مامانا هستیم که متاسفانه بد به دلمون راه میدیم، الان فقط و فقط برا یه لحظه تصور کن بچه ت کاملا سالمه و هیییچ مشکلی نداره، که قطعا هم اینجوره، ولی ما با نگرانی های بی جامون بهشون فشار وارد میکنیم و خودموننمیدونیم داریم چه بلایی سر خودمون و نی نی مون میاریم.وقتی خالصانه توکل میکنیم، دیگه باید مواظب باشیم افکار نامناسب به سمتون نیاد و آرامش خودمونو حفظ کنیمش.

شمام الان تصور کن بند ناف جنین نازت هیچ مشکلی نداره و حالشو ببر، آخه شمام هیچ فرقی با بقیه ندارین وقتی دکترا گفتن هیچی نیست

سلاامم.‌خداروشکر ک مشکلی نداره جنینت. خیلی خوش حال شدم واقعا.پس دیگه برو حالشو ببر از بارداریت لذت ب ...

سلام عزیزم ببخشید منم نینیم تک شریانه امروز توسونوی آنومالی بهم گفتن میخواستم بپرسم شما نینیتون مشکلی نداره انشالله ؟وزن گیریش خوب بوده؟توروخدا جوابمو بدین خیلی حالم گرفته است

خداجونم شکرت❤❤❤
سلام عزیزم ببخشید منم نینیم تک شریانه امروز توسونوی آنومالی بهم گفتن میخواستم بپرسم شما نینیتون مشکل ...

سلام. گلم. خداروشکر جنین من مشکلی نداشت. اکوی قلب هم انجام دادم الحمدلله مشکل نداشت. الانم خداروشکر وزن گیری و رشدش خیلی خوب بوده. 

نگران نباش. دکتر سونوگرافم گفتش ک این مشکل شایع شده و اغلب جنین ها سالم هستن. 

2706