2726
عنوان

بچه ها جواب سونو فولیکول من

249 بازدید | 26 پست

رو ببینید لطفا، این روز یازده سیکلم بوده دکتر سونو گفت اینا کیست شده واین چیزا رفتم پهلو یه دکتر زنان دیگه گفت دکتر سونو واسه خودش گفته یکیش اندازش خوبه آکا قبول نکرد امپول اچ سی جی بزنه گفت اگر اونکیسته بترکه مسعولیتش میشه با من، گفت برو اقدام کع حالا  شوهرمم دوروزه مریضه، اه، اون یکی که کیست شده خطر نداره بنظرتون تو تخمدانم هس دارویی هم نداد، راستی روز تخمک گذاریم رو هم مشخص نکرد خیلی ناراحتم، دكتر یورو گفت دبگه تنبلی تخمدان نمیبینم راست گفته؟ 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سر در نیاوردم گلم.انشاالله که مشکلت حل شه

ممنون عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2728
از نوشته های سونوبده دیگ دکترنیستیم که از روعکس تشخیص بدیم

چشم بخشید الان میزارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی کیست شده اثلا چی نوشتی قرص خوردی.کیست شده

اره یه دکتر گفت کلومیفن بخور خوردم روز یازده سیکل رفتم یه دکتر دیگه برام سونو فولیکول نوشت دادم این نتیجشه اما دیگه پیش خودش نرفتم روز سیزده رفتم یه دکتر دیگه کفت من اچ سی جی نمیدم چون دکترت نبودم 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماکه سردرنمیاریم😃😃 نوشته نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها چرا رفتین 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کنم دوتافولیکول داری که یکیش کیسته چون بزرگتراز26امااون یکی سالمه

اصلا بهم نگفت که کی تخمک گذاری میکنم، بهش گفتم برام سونو تعیین تخمک گذاری هم بنویسه ها 😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706