2733
2734
عنوان

شباهت کودک به پدر یا مادر مسئله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشد نداره ،تمرکز کن روش

خیلی تمرکز کردم ولی باز مطمعنم مشکی میشن البته از حق نگذریم خواهر شوهرام هم خیلی خوشکلن ولی خب من دوس دارم موها و ابروهاشون‌مث اونا‌مشکی شه ولی چشاشون مث خودم رنگی شه ...البته من پدرو مادرو مادر بزرگ پدریم و حتی پدر بزرگ مادریم و برادرمم چشم رنگین ....ولی همسرم کلا چشم مشکینو ژنشونم احساس‌میکنم قوی

2728
2738

شباهت فرزندان با پدر و مادر از نظر روانی و شخصیتی چقدر حقیقت دارد؟ و تا چه حد این مسئله می‌تواند در ازدواج تأثیر داشته باشد. بسیاری از افراد معتقدند که رفتارهای فرزندان و ویژگی‌های شخصیتی‌شان می‌تواند کاملاً با والدین آن‌ها متفاوت باشد و نباید فرزندان را بر اساس خانواده‌ها قضاوت کرد؛ در حالی که برخی دیگر معتقدند از رفتارهای والدین افراد می‌توان در مورد انتخاب برای ازدواج تصمیم گرفت. اگر در مورد این موضوع سؤالاتی در ذهن خود دارید، در این مقاله به مسائل اصلی این موضوع پرداخته‌ایم که خواندن آن برایتان مفید خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با استفاده از مشاوره ازدواج، شباهت فرزندان با پدر و مادررا بررسی کرده و از انتخاب خود برای ازدواج اطمینان حاصل نمایید.

اگه مادر یا پدر خودت چشم رنگی باشن، احتمال چشم رنگی شدن بچه تون 50% میشه اگه نه، چون صفتتون غالبه، ...

عزیزم پدر من چشاش سبزه...همسرم قهوه ای خودم هم همینطور...اگه پسر دار شم ممکنه رنگ چشمش بشه مث بابام؟در ضمن من خیلی شبیه پدرم هست جز رنگ چشم

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...